Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 21330 Ideas Home Alone

Zberatesk stavebnica s motvom filmu Sm doma na hry vo vianonom duchu

Dátum vydania: 1. novembra 2021

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Ideas Home Alone
SKU 21330
Kusy 3955
Séria LEGO Ideas
Vek 18+ vek
Cena LEGO 249,99 €
Dátum vydania 1. novembra 2021
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Pripomeňte si obľúbenú vianočnú komédiu celej rodiny s týmto setom LEGO® Ideas Sám doma (21330), ktorý obsahuje zostaviteľné modely domu McCallisterovcov, domčeka na strome a dodávky zlodejov na kopu hier alebo vystavenie.
  • Táto pamätná stavebnica z kociek je parádnym darčekom na Vianoce pre fanúšikov filmu Sám doma z radu mileniálov. Súčasťou stavebnice je 5 LEGO® minifigúrok: Kevin McCallister, Kate McCallister, Harry, Marv a „starý pán“ Marley.
  • Steny a strechu domu možno otvoriť a ľahko sa tak dostať k jeho mnohým zábavným funkciám vrátane hojdajúcich nádob s farbou, pece v pivnici, ktorá sa rozsvieti, a páky, ktorá Kevina spustí dolu schodmi na jeho saniach.
  • Objavte prvky vo všetkých izbách domu a v dodávke, ktoré vám pripomenú bláznivé chvíle z filmu (napríklad ako sa Kevin spustí do bezpečia v domčeku na strome!).
  • Stavanie tejto stavebnice je zábavnou dovolenkovou aktivitou pre celú rodinu a domček, ktorý meria vyše 27 cm na výšku, 34 cm na šírku a 37 cm do hĺbky, je pôsobivým výstavným kúskom.
  • Kocky v tomto sete sú rozdelené do 24 vrecúšok a stavanie postupuje podľa deja filmu. Súčasťou tejto stavebnice pre dospelých je aj batéria LR41 do LEGO® svetelnej kocky, ktorá rozsvieti pec.
  • Tento 3 957-dielny set sa dodáva s ilustrovanou brožúrkou o filme Sám doma, tvorcovi stavebnice z radu fanúšikov a LEGO® dizajnéroch, ako aj s podrobným návodom, ktorý vás prevedie týmto pútavým a zároveň napĺňajúcim zážitok zo stavania.
  • Táto zberateľská stavebnica pre dospelých patrí do kolekcie vzrušujúcich LEGO® Ideas modelov vyrobených spoločnosťou LEGO Group na základe dizajnov z radu fanúšikov, za ktoré zahlasovali tisícky fanúšikov LEGO stavebníc.
  • LEGO® dieliky spĺňajú dôsledné kvalitatívne normy v odvetví, aby sa dali jednoducho a pevne spájať a vytvárať tak odolné modely. Platí to už od roku 1958.
  • LEGO® kocky a dieliky dôkladne testujeme. Chceme sa tak uistiť, že všetky LEGO sety spĺňajú tie najnáročnejšie globálne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..