Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Ideas Sám doma 21330

Zberatesk stavebnica s motvom filmu Sm doma na hry vo vianonom duchu

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Ideas Sám doma
SKU 21330
Kusy 3955
Séria LEGO Ideas
Vek 18+ vek
Cena LEGO 299,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Film Sám doma sa stal skutočnou vianočnou klasikou. Príbeh o malom chlapcovi Kevinovi McAllisterovi, ktorý nešťastnou náhodou zostal sám doma, je obľúbený už desaťročia. Teraz si môžeš vychutnať všetky obľúbené scény z filmu so sadou LEGO Sám doma.

Postavte dom McAllisterovcov, objavte všetky rôzne nástrahy a užite si množstvo skvelých detailov. Je scéna s kotlom, útek do domčeka na strome v záhrade alebo ešte stále Kevinova chvíľa s vodou po holení vašou najobľúbenejšou?

Hodiny stavebnej zábavy s takmer 4 000 dielmi

Stavebnica LEGO 21330 sa skladá z neuveriteľných 3 955 dielov. Z týchto takmer 4 000 dielikov postavíte detailne prepracovaný domček, domček na strome a dodávku podvodníkov. Dostanete aj päť minifigúrok. Zopakujte si všetky ikonické momenty z filmu s Kevinom, jeho matkou Kate, zloduchmi Harrym a Marvom a susedom Marleym.

V dodávke podvodníkov nájdete okrem iného páčidlo a policajnú čiapku. Detaily, ako napríklad žehlička na Marvovej tvári, dodávajú scéne ešte väčšiu atmosféru. Ďalším skvelým detailom je osvetľovacia tehla v kotle.

Čas na obdivovanie domu

Domček LEGO Home Alone je vyrobený tak, aby sa dal ľahko otvoriť v zadnej časti. Dokonca aj strecha sa dá otvoriť, takže môžete obdivovať podkrovie. Všetky izby sú vybavené vlastným úžasným nábytkom. Nechajte sa prekvapiť všetkým, na čo v tejto súprave LEGO narazíte.

Prežite film scénu po scéne alebo si vymyslite vlastné úžasné dobrodružstvá s týmito postavami. S touto skvelou súpravou sa môžete vybrať na ktorúkoľvek stranu. Domček je 27 cm vysoký, 34 cm široký a 37 cm hlboký. Venujte mu špeciálne miesto vo svojom dome, aby ste si ho mohli vychutnávať znova a znova.

Perfektné pre dospelých fanúšikov

Pôvodný film Sám doma vyšiel v roku 1990. Všetci fanúšikovia prvej hodiny sa môžu tešiť na túto sadu LEGO filmu. Hra LEGO Home Alone je vhodná pre dospelých od 18 rokov. Alebo ako rodič odovzdajte lásku k tomuto filmu svojim deťom a poskladajte si túto sadu LEGO.

Pri stavbe budete spoločne objavovať najkrajšie časti súpravy a potom si spoločne zahráte svoje obľúbené scény. Tak ako si môžete film pozrieť znova a znova, aj táto stavebnica prináša veľa zábavy znova a znova. Komu urobíte radosť touto skvelou sadou?

  • Pripomeňte si obľúbenú vianočnú komédiu celej rodiny s týmto setom LEGO Ideas Sám doma (21330), ktorý obsahuje zostaviteľné modely domu McCallisterovcov, domčeka na strome a dodávky zlodejov na kopu hier alebo vystavenie.
  • Táto pamätná stavebnica z kociek je parádnym darčekom na Vianoce pre fanúšikov filmu Sám doma z radu mileniálov. Súčasťou stavebnice je 5 LEGO minifigúrok: Kevin McCallister, Kate McCallister, Harry, Marv a „starý pán“ Marley.
  • Steny a strechu domu možno otvoriť a ľahko sa tak dostať k jeho mnohým zábavným funkciám vrátane hojdajúcich nádob s farbou, pece v pivnici, ktorá sa rozsvieti, a páky, ktorá Kevina spustí dolu schodmi na jeho saniach.
  • Objavte prvky vo všetkých izbách domu a v dodávke, ktoré vám pripomenú bláznivé chvíle z filmu (napríklad ako sa Kevin spustí do bezpečia v domčeku na strome!).
  • Stavanie tejto stavebnice je zábavnou dovolenkovou aktivitou pre celú rodinu a domček, ktorý meria vyše 27 cm na výšku, 34 cm na šírku a 37 cm do hĺbky, je pôsobivým výstavným kúskom.
  • Kocky v tomto sete sú rozdelené do 24 vrecúšok a stavanie postupuje podľa deja filmu. Súčasťou tejto stavebnice pre dospelých je aj batéria LR41 do LEGO svetelnej kocky, ktorá rozsvieti pec.
  • Tento 3 957-dielny set sa dodáva s ilustrovanou brožúrkou o filme Sám doma, tvorcovi stavebnice z radu fanúšikov a LEGO dizajnéroch, ako aj s podrobným návodom, ktorý vás prevedie týmto pútavým a zároveň napĺňajúcim zážitok zo stavania.
  • Táto zberateľská stavebnica pre dospelých patrí do kolekcie vzrušujúcich LEGO Ideas modelov vyrobených spoločnosťou LEGO Group na základe dizajnov z radu fanúšikov, za ktoré zahlasovali tisícky fanúšikov LEGO stavebníc.
  • LEGO dieliky spĺňajú dôsledné kvalitatívne normy v odvetví, aby sa dali jednoducho a pevne spájať a vytvárať tak odolné modely. Platí to už od roku 1958.
  • LEGO kocky a dieliky dôkladne testujeme. Chceme sa tak uistiť, že všetky LEGO sety spĺňajú tie najnáročnejšie globálne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..