Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Vesmírne dobrodružstvo s raketoplánom 31117

akaj vs nekonen vesmrne dobrodrustv s prestavatenm raketoplnom

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Vesmírne dobrodružstvo s raketoplánom
SKU 31117
EAN 5702016914153
Kusy 486
Séria LEGO Creator 3-in-1
Cena LEGO 34,29 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Máte radi vesmírne dobrodružstvá? Potom je tento raketoplán LEGO Creator 3v1 presne pre vás. So stavebnicou LEGO 31117 si môžete postaviť nielen pôsobivý raketoplán, ale na dosah máte aj raketu a lunárny modul.

Samozrejme, v krabici nájdete aj astronauta, ktorý môže riadiť každé z vozidiel. Stavebnica LEGO 31117 Vesmírny raketoplán sa skladá zo 486 dielikov a je vhodná pre deti od 8 rokov. To bude veľa mimozemských dobrodružstiev!

Každé vozidlo má svoje vlastné možnosti

Spoločnosť LEGO vždy vytvára sady, ktoré ponúkajú veľa možností na hranie a v ktorých zakaždým objavíte nové detaily. Tento raketoplán LEGO nie je výnimkou. Napríklad raketoplán Space Shuttle má výsuvné rameno so satelitom. Prístup k nemu získate otvorením dverí nákladového priestoru.

Model má tiež skladacie kolesá a detailne prepracovaný kokpit. Premenili ste súpravu na raketu? Potom si môžete vychutnať skvelé detaily motora. Ako mesačná nabíjačka má tento model odnímateľný modul. Popustite uzdu svojej fantázii a užite si hodiny zábavy medzi hviezdami.

Neuveriteľné možnosti s LEGO Creator

V súčasnosti už bolo vydaných pomerne veľa súprav LEGO Creator 3v1. Ako už názov napovedá, zo všetkých týchto súprav môžete zostaviť tri rôzne modely. Stavebnice tak neustále podnecujú predstavivosť a podnecujú vás k vymýšľaniu vlastných stavieb. Samozrejme, môžete sa rozhodnúť postaviť si jeden z modelov a hrať sa s ním celé hodiny.

Niektoré sady, ako napríklad ruské koleso LEGO Creator 3v1, sú ideálne na odloženie v detskej izbe. Tu bude skutočným lákadlom pre oči. Stavebnica LEGO Space Shuttle má však praktické rozmery, takže ju môžete ľahko vziať so sebou aj ku kamarátom. Vesmírny raketoplán je približne 12 cm vysoký, 28 cm dlhý a 19 cm široký. Kam budete s týmto modelom lietať?

  • Stavebnica LEGO Creator 3 v 1 Vesmírne dobrodružstvo s raketoplánom (31117) inšpiruje k inscenovaniu neuveriteľných scénok s 3 modelmi v 1 – raketoplánom, raketou a lunárnym modulom.
  • Obsahuje minifigúrku astronauta s helmou a viacúčelovým nástrojom, ktorá je novinkou na rok 2021. Tento vesmírny prieskumník môže cestovať vo všetkých 3 vozidlách, čo deťom dodá pri hre ďalšie možnosti.
  • Kreatívne deti môžu zažiť veľa medzihviezdnej zábavy na výprave do vesmíru na palube raketoplánu, preletieť sa v rakete alebo preskúmavať vzdialené planéty v lunárnom module so 4 nožičkami.
  • Tento vesmírny set predstavuje dokonalý darček pre deti vo veku od 8 rokov, ktoré sa túžia hrať medzi hviezdami s úžasnými LEGO stavebnicami.
  • Raketoplán meria vyše 12 cm na výšku, 28 cm na dĺžku a 19 cm na šírku. To sú dokonalé rozmery na hranie doma alebo u kamaráta.
  • V raketopláne nájdete vysúvacie rameno so satelitom a sklápacie kolieska, zatiaľ čo raketa má krásne detailný motor a lunárny modul je vybavený odpojiteľným prídavným modulom.
  • Pozrite si ďalšie úžasné nové stavebnice zo série LEGO Creator 3 v 1 na rok 2021 vrátane ruského kolesa (31119) a stredovekého hradu (31120).
  • Stavebnice zo série LEGO Creator 3 v 1 umožňujú deťom nespočet hodín pútavých hier , pri ktorých môžu vymýšľať akčné príbehy zamerané na tri rozličné modely v každom balení.
  • Už viac ako šesť desaťročí sa LEGO kocky vyrábajú z vysokokvalitných materiálov, aby ich bolo možné vždy dobre oddeliť a spojiť.
  • LEGO stavebnicové kocky spĺňajú prísne globálne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..