Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Súprava doplnkov minifigúriek – jarmok 40373

Koko zbavy sa d zai na jarmoku v LEGO tle!

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Súprava doplnkov minifigúriek – jarmok
SKU 40373
Kusy 51
Séria LEGO Minifigúrky
Cena LEGO 12,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Šup, šup za rodinnou zábavou s touto súpravou doplnkov minifigúrok – jarmok z edície LEGO Iconic (40373)! Táto pestrofarebná stavebnica pre deti obsahuje zostaviteľnú ministrelnicu s vystreľovačom – zasiahnite plechovku zlatej farby a vyhrajte 1 roztomilého plyšového medvedíka. Obsahuje tiež minifigúrky dievčatka, otca a 2 zamestnancov jarmoku spolu so zábavnými doplnkami na podnietenie tvorivej hry. Táto súprava doplnkov je ideálnym darčekom pre deti vo veku od 6 rokov. Doplnky si môžu doplniť do svojej LEGO zbierky a rozšíriť si tak možnosti na hranie.

  • Deti si môžu s touto súpravou doplnkov minifigúrok – jarmok z edície LEGO Iconic stvárňovať jarmočnú zábavu rôznymi spôsobmi. K dispozícii je ministrelnica s vystreľovačom a 2 figúrky roztomilých plyšových medvedíkov ako výhra za odvážnu hru.
  • Stavebnica obsahuje 4 minifigúrky – dievčatko (s novou podobou tváre – novinkou na január 2020 a ozdobou jednorožca na oblečenie), jej otca a 2 zamestnancov jarmoku s megafónom a 2 doplnkové zmrzlinové prvky pre tvorivú hru.
  • Táto stavebnica sa skvelo hodí ako narodeninový alebo vianočný darček pre deti od 6 rokov a dá sa kombinovať s ďalšími LEGO súpravami. Obsahuje jednoduchý a zrozumiteľný návod, takže aj úplní začiatočníci môžu stavať bez obáv.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..