Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Myšiak Mickey 40456

Neuveriten portrt Myiaka Mickeyho postaven z LEGO kociek

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Myšiak Mickey
SKU 40456
Kusy 118
Séria LEGO Brick Sketches
Cena LEGO 17,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Fanúšikovia kultových postáv od Disneyho si teraz môžu postaviť a vystaviť vlastný portrét Myšiaka Mickeyho vďaka tejto stavebnici LEGO Brick Sketches Myšiak Mickey (40456). Zaveste si ho na stenu pomocou vstavaného háčiku – doska s rozmermi 12×16 dielikov drží LEGO kocky pevne na svojom mieste – alebo si ho vystavte na poličke. Je to skvelý darček na sviatky, narodeniny či iné príležitosti a zároveň ide o pôsobivý prírastok do každej zbierky portrétov obľúbených hrdinov zo série obrázkov z LEGO kociek.

  • Mladí LEGO stavitelia a fanúšikovia Myšiaka Mickeyho od Disneyho si určite nadšene postavia a vystavia tento parádny zberateľský portrét svetoznámej disneyovskej postavičky zo série Brick Sketches.
  • Je to parádny darček pre deti vo veku od 8 rokov. Táto stavebnica so 118 dielikmi je súčasťou série LEGO Brick Sketches, ktorá prináša zberateľské skladacie 3D obrázky ikonických postáv na podložkách s rozmermi 12×16 dielikov.
  • Meria vyše S rozmermi 13 cm na výšku, 9 cm na šírku a (3 cm) dohĺbky bude tento obrázok Myšiaka Mickeyho zo série LEGO Brick Sketches kúskom, ktorý sa bude krásne vynímať vystavený nad kozubom alebo zavesený za hák na stene.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..