Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Mimoňský kung-fu tréning 40511

Zbavn set doplnkov pre fanikov mimoov so 4 minifigrkami

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Mimoňský kung-fu tréning
SKU 40511
Kusy 54
Séria LEGO Minions
Cena LEGO 10,49 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Doprajte svojim fanúšikom mimoňov odmenu s touto LEGO Minions stavebnicou Mimoňský kung fu tréning (40511). Obsahuje 4 minifigúrky, mimoňov Boba a Kevina, ako aj Grua a Belle Bottom, s ktorými sa deti môžu zahrať na zlovestné dobrodružstvá so svojimi obľúbenými postavami. Súčasťou setu sú aj zábavné doplnky, ktoré hre vdýchnu život, ako napríklad reťaz pre Belle Bottom a lepkavá pištoľ Grua. Set navyše obsahuje aj tréningovú figurínu s 2 tréningovými zbraňami, ktoré jej možno pripnúť na chrbát.

  • Stavebnica LEGO Minions (40511) Mimoňský kung-fu tréning obsahuje 4 minifigúrky vrátane Boba, Kevina, Grua a Belle Bottom. Je skvelým darčekom pre všetkých fanúšikov mimoňov od 6 rokov.
  • Súčasťou setu je exkluzívna LEGO minifigúrka Belle Bottom.
  • Nechýbajú ani tréningové zbrane, ktoré postavičky dokážu uchopiť, a tréningová figurína pre kopu akčných mimoňských príbehov.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..