Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 41392 Luxusné kempovanie v prírode

Rozvíjajte lásku detí k prírode vďaka tejto roztomilej stavebnici

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Luxusné kempovanie v prírode
SKU 41392
EAN 5702016618792
Kusy 241
Séria LEGO Friends
Cena LEGO 29,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Pomôžte dieťaťu rozvíjať lásku k prírode s roztomilou stavebnicou LEGO® Friends Luxusné kempovanie v prírode určenou pre milovníkov prírody. Užije si hodiny a hodiny zábavy pri hre na stavanie kempu, objavovanie prírodných krás a odpočinok s priateľmi.
  • Tento hračkársky kemp obsahuje LEGO® stan s mäkkou plastovou strechou, 2 mini bábiky, hračkársku veveričku, falošný táborák, teleskop a aj horúcu vaňu – všetko, čo dieťa potrebuje, aby sa mohlo naplno ponoriť do hry na kempovanie.
  • Deti siobľúbia rozkladanie stanu s jeho na dotyk príjemnou mäkkou plastovou strechou a urobia ho ešte útulnejším vďaka posteliam a toaletnému stolíku. Jazdenie s mini bábikami po okolí na LEGO® bicykli dodá hre dynamický rozmer.
  • Stavebnica (41392) Luxusné kempovanie v prírode s 241 dielikmi je zábavným narodeninovým darčekom či prekvapením pre deti vo veku 6 a viac rokov, ktoré ešte nemajú veľké stavebné zručnosti. Urobte radosť milovníkovi prírody a prekvapte ho hračkárskym kempom.
  • Stan meria niečo vyše 9 cm na výšku a 15 cm na šírku, a skvelo sa tak hodí na vystavenie na stole. Deti si môžu osvetliť izbu oddelením stromu a ohňa či upraviť ich pomocou kociek z ďalších LEGO® sád.
  • Na prevádzku tohto hračkárskeho kempu nie sú potrebné žiadne batérie. Svetlá svetielkujú vďaka priehľadným kockám z farebného plastu a samozrejme aj vďaka detskej fantázii.
  • Sú vaši malí stavitelia pripravení na úžasný herný zážitok? Stiahnite si aplikáciu LEGO® Life a pomôžte im používať návod Instructions PLUS, aby si stavebnicu mohli priblížiť, otočiť a rôzne zobrazovať. Stavebnica pre digitálny vek!
  • Dokonca aj na výlete spojenom s kempovaním za hranicami mestečka Heartlake môžu deti objavovať svet plný zaujímavostí a aktivít, navyše s najlepšími kamarátmi po boku.
  • LEGO® súpravy spĺňajú najvyššie normy v odvetví, ako aj kritériá kvality spoločnosti LEGO Group. Sú konzistentné, kompatibilné a vždy sa dajú ľahko spojiť aj oddeliť. Robíme to tak už od roku 1958.
  • V spoločnosti LEGO Grouptestujeme kocky a doplnky na maximum. Chceme sa tak uistiť, že každá stavebnica spĺňa tie najvyššie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..