Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 41396 Ihrisko pre šteniatka

Zábavná hra so šteniatkami pre menšie deti!

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Ihrisko pre šteniatka
SKU 41396
EAN 5702016618839
Kusy 57
Séria LEGO Friends
Cena LEGO 9,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Ukážte menším deťom radosť zo stavania stavebníc LEGO® a starania sa o domáce zvieratá vďaka tejto farebnej sade (41396) Ihrisko pre šteniatka, ktorá obsahuje šmykľavku pre šteniatka a podložku pre začatie stavania, ktorá robí stavanie pre deti jednoduchším.
  • Deti si užijú hodiny a hodiny zábavnej hry s mini figúrkou Mie a jej psov Cookie a Coco v parku mestečka Heartlake, kde pomôžu psíkom dolu šmykľavkou na LEGO® skateboarde alebo ich povozia na kolotoči.
  • Doplnky ako Miine okuliare alebo kefa, miska, sušienka, 2 kostičky a 2 mašle pre figúrky psíkov prinášajú do zábavnej hry ďalší rozmer. Modely sa dajú skvelo skombinovať s ďalšími LEGO sadami pre ešte viac imaginatívnej hry.
  • S ľahko postaviteľnými modelmi – Miou zo seriálu LEGO® Friends a roztomilými LEGO zvieratkami – je táto stavebnica s tematikou zvierat s 57 dielikmi tým najlepším narodeninovým darčekom pre deti (špeciálne tie, ktoré milujú psy) vo veku 4 a viac rokov.
  • Šmykľavka pre šteniatka meria vyše 11 cm na výšku, 9 cm na dĺžku a 5 cm na šírku, takže sa dá ľahko zbaliť do batohu spolu s ďalšími stavebnicami či zábavnými hracími doplnkami, a deti sa tak môžu zabávať všade, kam sa s nimi vyberiete.
  • Nie sú potrebné žiadne batérie! Túto LEGO® štartovaciu sadu poháňa detská fantázia, vďaka ktorej deti rozvíjajú schopnosť rozprávať príbehy a užívajú si hodiny kreatívnej hry s LEGO figúrkami psov.
  • Pomocou intuitívneho návodu Instructions PLUS, ktorý nájdete v aplikácii LEGO® Life, môžete s touto psou stavebnicou zažiť ešte viac zábavy. Aj najmladší stavitelia dokážu približovať a vizualizovať tento model popri tom, ako stavajú jeho skutočnú verziu.
  • LEGO® 4+ stavebnice obsahujú podložky s kockami pre začatie stavania, ktoré robia stavanie ľahším a podporujú sebavedomie detí, preto sú tým najlepším darčekom, pomocou ktorého môžete menším deťom predstaviť svet LEGO motívov, obľúbených filmov, televíznych postáv a hrdinov každodenného života.
  • Už od roku 1958 spĺňajú LEGO® kocky najvyššie normy v odvetví a kritériá kvality spoločnosti LEGO Group, vďaka čomu sa dajú dokonale spájať a ľahko oddeliť, keď príde čas na novú stavbu.
  • LEGO® kocky a dieliky nechávame padať, ohrievame ich, hryzieme a testujeme všetkými možnými spôsobmi, aby ste mali istotu, že stavebnica LEGO Friends vášho malého staviteľa spĺňa najvyššie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..