Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Domček v lese 41679

Domek na strome pln prvkov prina hodiny zbavnho oddychu v lese

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Domček v lese
SKU 41679
EAN 5702016916034
Kusy 326
Séria LEGO Friends
Cena LEGO 19,59 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Ponorte milovníkov prírody do hodín zábavných hier s týmto domčekom v lese (41679). Deti, ktoré zbožňujú stavanie domčekov, si zamilujú objavovanie rozkošných izbičiek a prvkov stavebnice pri hrách s LEGO Friends Miou a jej rodinkou.

Plné prvkov pre skutočne nápadité hry
Tento LEGO Friends domček na strome prekypuje prvkami, ktoré zážitok z hry parádne rozprúdia. Vnútri sa nachádza spálňa, toaleta a vstup s umývadlom. Vonku je zas terasa s pohovkou a grilom. Nechýba ani riečne zátišie a model kajaku, s ktorým môžu deti dobrodružne rieku splavovať. Tento hodnotný set navyše obsahuje 2 minibábiky, LEGO Friends mikrobábiku Avu a medvedíka čistotného. Doplnkov je naozaj habadej vrátane foťáku, ktorým deti môžu vyfotiť panenskú prírodu, takže tvorivosť detí nebude poznať hraníc.

Buduje pevné priateľstvá
Predstavte chlapcom a dievčatám sety z mestečka Heartlake, kde je každý vítaný a kde deti môžu objavovať svoje záujmy v obrovskom svete po boku skvelých kamarátov.

  • So stavebnicou domčeku v lese (41679) zo série LEGO Friends sa deti ocitnú v pokojnom lesnom prostredí plnom voľne žijúcich zvierat s LEGO Friends Miou a jej rodinkou.
  • Táto lesná hračka obsahuje 2 mini bábiky a LEGO Friends mikrobábiku Avu a figúrku medvedíka čistotného. Nechýba ani samostatné prostredie pre splavovanie rieky kajakom, ktoré rozširuje možnosti hry.
  • Vďaka veľkému množstvo doplnkov si nájde fantázia detí vytúženú voľnosť. Stavitelia sa môžu pokojne uložiť do postele v spálni, užívať si čas s priateľmi na terase a fotiť si voľne žijúcu prírodu. V domčeku sa dokonca nachádza aj toaleta!
  • Milovníci prírody od 6 rokov sa zbláznia do tohto modelu lesa! Je dokonalým darčekom na narodeniny alebo Vianoce, prípadne odmenou pre malých bádateľov, ktorí zbožňujú pútavé hry.
  • Tento darček s prírodným motívom meria vyše 18 cm na výšku, 19 cm na šírku a 11 cm do hĺbky, takže vystavený nezaberá veľa miesta a môže tak byť stále pripravený na hry.
  • Ako všetky stavebnice zosérie LEGO Friends, aj táto je plná všelijakých doplnkov. Tvorivé hry podnietia fľašky s kečupom a horčicou, párky, kajak, záchranná vesta a veslá.
  • Súčasťou hračiek z mestečka Heartlake sú známe postavičky a bežné prostredia, v ktorých deti môžu objavovať význam priateľstva prostredníctvom neobmedzených a nápaditých hier.
  • Spolu so stavebnicami LEGO Friends Vodopád v lese (41677), Kempovanie v lese (41681) a Lesné jazdecké stredisko (41683) je tento set dokonalou voľbou pre deti, ktoré zbožňujú dobrodružné hračky.
  • LEGO Friends narodeninové darčeky spĺňajú prísne normy v hračkárskom odvetví, takže sú vždy kompatibilné a zakaždým sa ľahko spájajú a oddeľujú. Takto je to už od roku 1958.
  • Nové LEGO hračky testujeme na maximum, aby sme sa uistili, že spĺňajú prísne globálne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..