Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 41684 Hotel v mestečku Heartlake

Ten najlepší hračkársky hotel pre sezónne hry

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Hotel v mestečku Heartlake
SKU 41684
Kusy 1308
Séria LEGO Friends
Cena LEGO 99,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Umožnite deťom vžiť sa do úlohy slávnej celebrity s hotelom v mestečku Heartlake (41684), trojposchodovým hotelom v parížskom štýle plným prvkov a sezónnych doplnkov, aby zábava mohla pokračovať po celý rok.
  • Obsahuje 4 LEGO® Friends minibábiky vrátane herečky a recepčnej a 3 figúrky zvierat. Navyše má hotel množstvo prvkov rozmiestnených do 5 izieb a vonkajšieho jedálenského priestoru.
  • Tvorivé deti sa môžu celé hodiny hrať na prácu alebo pobyt v luxusnom hoteli. Navyše ich poteší možnosť hotel neustále vyzdobovať podľa ročného obdobia a svojej fantázie.
  • Ideálny sezónny darček pre chlapcov a dievčatá nad 8 rokov, ktoré zbožňujú realistické hračky. Ako darček ohúri aj deti, ktoré ešte za sebou nemajú veľa staviteľských skúseností a rady sa podujmú na túto výzvu.
  • Hlavná budova meria vyše 28 cm na výšku, 28 cm na šírku a 14 cm do hĺbky. Vďaka svojej veľkosti a štýlu je tento LEGO® Friends set výstavným kúskom, ktorý naozaj zažiari.
  • Ako všetky LEGO® Friends stavebnice, aj tento 1 308-dielny model je plný autentických funkcií, ktoré sú inšpiráciou pre tvorivé hry. Nechýba dokonca ani vozík na prepravu batožiny a kľúčiky od izieb, ktoré sa dajú vložiť do dverí!
  • S týmto sezónnym tvorivým setom hry po celý rok získavajú novú tvár. V zime možno pripojiť sviečky a snehové gule, leto zas prináša kvetiny a zmrzlinu a na jeseň padajú zlatožlté listy a všetko zdobíme tekvicami.
  • Zaveďte deti do sveta hračiek z mestečka Heartlake. Nájdu tam štýlové vozidlá, realistickébudovy a hrdinov všedných dní. Sú tak dokonalou voľbou pre deti, ktoré zbožňujú hry inšpirované skutočným svetom.
  • Aj nové LEGO® hračky spĺňajú dôsledné normy v hračkárskom odvetví. Vďaka tomu sú konzistentné a kompatibilné – a takto je to už od roku 1958.
  • LEGO® Friends hračky z mestečka Heartlake testujeme všetkými možnými spôsobmi, aby ste mali istotu, že každá stavebnica spĺňa prísne globálne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..