Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 41445 Veterinárna sanitka

Veterinárna sanitka na hodiny ošetrovania mačiatok

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Veterinárna sanitka
SKU 41445
EAN 5702016914825
Kusy 304
Séria LEGO Friends
Cena LEGO 29,49 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Veterinárna sanitka (41445) sa dodáva s rozkošným stromom z kociek a záchranárskym vozidlom, ktoré podnietia príbehy na záchranu zvierat a hry s inými deťmi.
  • Táto záchranárska sada zo série LEGO® Friends obsahuje 2 minibábiky, mačku, mačiatko a zajačika, ako aj veterinársky set s doplnkami, ktoré zážitok z hry ešte viac obohatia.
  • Set je ideálnou voľbou na každodenné hry a obsahuje vedierko, s ktorým možno zachrániť mačiatko z prúdu vody, sanitku s veterinárnym setom a domček na strome, ktorý môžu deti spolu so zvieratkami v sete objavovať.
  • Táto zábavná sada je skvelou nečakanou odmenou pre milovníkov zvierat od 6 rokov, ktorí si zaslúžia odmenu. Skúsenosti so stavaním nie sú potrebné, pretože LEGO® Friends hračky sa dodávajú s podrobným návodom.
  • Sanitka meria vyše 8 cm na výšku a 12 cm na dĺžku, takže si ju deti ľahko zbalia na záchranné misie či kdekoľvek inde! Navyše je kompatibilná s inými LEGO® sadami, takže tvorivé hry deti neminú.
  • Bočná strana sanitky má pánty, takže malé pršteky detí sa ľahko zahrajú aj vnútri. Nechýba ani veterinársky set so stetoskopom, röntgenom, vreckom s ľadom a otoskopom, ktoré deti ponoria do úchvatných hier.
  • Hry s touto úžasnou zvieracou hračkou naberajú na obrátkach vďaka vedierku a funkcií prúdu rieky. Stavebnica je tak hodnotným darčekom na narodeniny alebo Vianoce pre deti, ktoré zbožňujú veľké hračky.
  • Veterinárna sanitka je kompatibilná so setmi Veterinárska záchranná bugina (41442) a Veterinárna klinika v mestečku Heartlake (41446), takže deťom otvára svet LEGO® Friends plný vrelých hier na záchranu zvierat.
  • LEGO® stavebnice spĺňajú prísne normy v hračkárskom odvetví, takže sú vždy konzistentné, kompatibilné a spoľahlivo sa skladajú a rozpájajú. Takto je to už od roku 1958.
  • LEGO® kocky a dieliky testujeme na maximum, aby sme sa uistili, že spĺňajú dôsledné globálne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..