Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 41662 Olivia a jej plameniakový boxík

Rozkošná hračka so zvieratkami na cesty!

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Olivia a jej plameniakový boxík
SKU 41662
EAN 5702016915068
Kusy 41
Séria LEGO Friends
Cena LEGO 9,59 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Stavebnica LEGO® Friends (41623) Olivia a jej plameniakový boxík je prenosný set v prostredí džungli v boxíku s motívom plameniaka. Ukrýva kopec zábavy na cesty pre malých milovníkov zvierat, ktorí si zaslúžia malú odmenu!
  • Obsahuje obľúbenú minibábiku zo série LEGO® Friends, Oliviu, plameniaka v 1 zo 4 rôznych farieb, figúrku žabky, prostredie jazera, foťák, hlavičku a krajec melóna.
  • Deti sa s jednotlivými vecičkami môžu hrať buď mimo herného boxíku, alebo si ich zbaliť a užívať si s prenosným boxíkom zábavu na cestách.
  • Dokonalý nečakaný darček na narodeniny či inú príležitosť pre deti vo veku od 6 rokov, ktoré zbožňujú kompaktné hračky so zvieratkami.
  • Boxík meria vyše 11 cm na výšku a 8 cm na šírku a je tak zábavnou a zároveň kompaktnou dekoráciou na stôl. Navyše ho zdobí textilné perie, novinka januára 2021, a rozkošná tvárička plameniaka.
  • Zaveďte deti do sveta mestečka Heartlake plného tvorivých hier a skvelých priateľstiev, kde deti spoznajú postavy podobné im samotným. Všetci sú tu vítaní!
  • Stavebné dieliky tejto novej LEGO® stavebnice spĺňajú prísne normy v hračkárskom odvetví, takže sú vždy kompatibilné a zakaždým sa ľahko spájajú a oddeľujú. Takto je to už od roku 1958.
  • LEGO® Friends stavebnice testujeme na maximum, aby sme sa uistili, že spĺňajú prísne globálne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..