Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 41670 Stephanie baletný boxík

Ľahko prenosná hračka pre malých tanečníkov

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Stephanie baletný boxík
SKU 41670
EAN 5702016915754
Kusy 60
Séria LEGO Friends
Cena LEGO 9,59 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Spestrite malým tanečníkom a tanečniciam dlhé cesty s prenosným Stephanienym baletným boxíkom (41670) zo série LEGO Friends. Táto cestovná hračka tvorivým deťom umožňuje stráviť milé chvíle pri balete.
  • Dodáva sa s minibábikou, hračkárskym zajačikom pre deti v jednej zo 4 farieb a tvorivými doplnkami, ako sú baletná tyč, klavír, zrkadlo, trofej a korunka, ktoré naštartujú detskú fantáziu.
  • Deti si môžu užiť nápadité hry pri baletnej tyči, kde si môžu precvičiť rôzne naťahovacie cviky, alebo si zahrať na klavíri. Všetky dieliky možno navyše pripojiť k podložke, takže pri cestovaní sa už nestratia žiadne ďalšie dieliky.
  • Roztomilá odmena či tvorivý darček pre deti vo veku od 6 rokov, ktoré zbožňujú hry so zvieratkami. Jednoduché modely sú skvelým prvým krôčikom do vzrušujúceho sveta LEGO® stavebnej zábavy.
  • Táto LEGO® Friends stavebnica meria vyše 7 cm na výšku a 7 cm na šírku, takže deti si tento rozkošný prenosný salón môžu kdekoľvek vystaviť.
  • Zaveďte deti do sveta mestečka Heartlake zo série LEGO® Friends plného napínavých a fantastických hier, kde deti spoznajú postavy podobné im samotným. Všetci sú tu vítaní.
  • Dieliky tejto novej stavebnice spĺňajú prísne normy v hračkárskom odvetví, takže sú vždy kompatibilné a zakaždým sa ľahko spájajú a oddeľujú. Takto je to už od roku 1958.
  • Dieliky a kocky týchto LEGO® Friends hračiek testujeme na maximum, aby sme sa uistili, že spĺňajú prísne globálne normy v oblasti bezpečnosti a zaisťujú bezpečný a tvorivý zážitokz hry.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..