Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 41688 Čarovný karavan

Retro karavan a stan jasnovidky pre tvorivé deti

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Čarovný karavan
SKU 41688
Kusy 348
Séria LEGO Friends
Cena LEGO 44,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Deti sa môžu nechať uniesť tajomným putovným lunaparkom vďaka čarovnému karavanu (41688). Táto kúzelná stavebnica sa dodáva s retro karavanom a stanom veštice pre kúzelné hry na postavy.
  • Obsahuje 2 LEGO® Friends minibábiky a figúrky koníka a sovy, čo znamená, že si deti užijú mnohotvárne tvorivé hry. V útulnom karavane navyše môžu objaviť sporák, stôl a skrytý záchod.
  • Deti si môžu podľa vlastnej fantázie zostrojiť príbehy, v ktorých sa starajú o koníka, radia sa s múdrou sovou, veštia zkrištáľovej gule a jazdia spolu s priateľmi v karavane.
  • Samostatný stan jasnovidky rozširuje možnosti zábavy! Deti sa môžu zabávať tým, že svojej rodine predpovedia budúcnosť, prípadne si môžu krištáľovú guľu vziať ku kamarátom a užiť si s nimi tajomnú zábavu.
  • Tento prepracovaný kúzelnícky set je ideálnym darčekom na narodeniny, Vianoce alebo jednoducho odmenou pre tvorivé deti a milovníkov vozidiel od 6 rokov.
  • Karavan meria vyše 11 cm na výšku a 24 cm na dĺžku, zatiaľ čo stan meria vyše 11 cm na výšku a 8 cm na šírku, takže stavebnica nezaberá veľa miesta, keď je vystavená.
  • Karavan je plný kreatívnych prvkov, ku ktorým sa malé pršteky detí ľahko dostanú vďaka pántom na streche. Zahrať sa môžu so sporákom alebo otočením kohútika naplniť vedierko s vodou pre koňa.
  • Pre ešte viac zábavy možno spojiť s ďalšími stavebnicami čarovného lunaparku zo série LEGO® Friends: Čarovná horská dráha (41685) Čarovná akrobacia (41686), Čarovné stánky v lunaparku (41687), Čarovný karavan (41688) a Čarovné atrakcie v lunaparku (41689).
  • Všetky nové LEGO® hračky a minibábiky spĺňajú dôsledné normy v hračkárskom odvetví. Vďaka tomu sú konzistentné a kompatibilné – a takto je to už od roku 1958.
  • LEGO® Friends stavebnice testujeme všetkými možnými spôsobmi, aby ste mali istotu, že každá stavebnica spĺňa prísne globálne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..