Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Čarovný karavan 41688

Retro karavan a stan jasnovidky pre tvoriv deti

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Čarovný karavan
SKU 41688
EAN 5702016916119
Kusy 348
Séria LEGO Friends
Cena LEGO 34,29 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Hľadáte darček pre dieťa, ktoré zbožňuje nevšedné vozidlá? Potešte ho kúzelným karavanom zo série LEGO Friends (41688). Tento hodnotný set obsahuje hračkársky karavan, stan jasnovidky, 2 minibábiky a figúrky koníka a sovy.

Okúzľujúce prvky
Karavan ťahaný koňom prekypuje tradičnými prvkami, ako sú mriežkované okenice a staromódny lampáš. Strecha má bočné pánty, ktoré deťom umožňujú toto obydlie preskúmať. Vnútri nájdu posteľ, kuchynku so sporákom a stôl, za ktorým sa môžu postavičky najesť.Potom sa môžu deti postarať o koníka alebo sa zahrať so sovou. V stane nájdu krištáľovú guľu s funkciou otáčania, ktorá Mii ukáže jej budúcnosť. Deti si môžu vybrať, či guľa odhalí smutnú alebo veselú tvár, prípadne to môžu nechať na osud…

Kúzlo priateľstva
Ukážte malým staviteľom hračky z mestečka Heartlake, kde na nich čakajú realistické hry. LEGO Friends sety deťom pomáhajú objavovať nové záujmy v spoločnosti úžasných postáv.

  • Deti sa môžu nechať uniesť tajomným putovným lunaparkom vďaka čarovnému karavanu (41688). Táto kúzelná stavebnica sa dodáva s retro karavanom a stanom veštice pre kúzelné hry na postavy.
  • Obsahuje 2 LEGO Friends minibábiky a figúrky koníka a sovy, čo znamená, že si deti užijú mnohotvárne tvorivé hry. V útulnom karavane navyše môžu objaviť sporák, stôl a skrytý záchod.
  • Deti si môžu podľa vlastnej fantázie zostrojiť príbehy, v ktorých sa starajú o koníka, radia sa s múdrou sovou, veštia zkrištáľovej gule a jazdia spolu s priateľmi v karavane.
  • Samostatný stan jasnovidky rozširuje možnosti zábavy! Deti sa môžu zabávať tým, že svojej rodine predpovedia budúcnosť, prípadne si môžu krištáľovú guľu vziať ku kamarátom a užiť si s nimi tajomnú zábavu.
  • Tento prepracovaný kúzelnícky set je ideálnym darčekom na narodeniny, Vianoce alebo jednoducho odmenou pre tvorivé deti a milovníkov vozidiel od 6 rokov.
  • Karavan meria vyše 11 cm na výšku a 24 cm na dĺžku, zatiaľ čo stan meria vyše 11 cm na výšku a 8 cm na šírku, takže stavebnica nezaberá veľa miesta, keď je vystavená.
  • Karavan je plný kreatívnych prvkov, ku ktorým sa malé pršteky detí ľahko dostanú vďaka pántom na streche. Zahrať sa môžu so sporákom alebo otočením kohútika naplniť vedierko s vodou pre koňa.
  • Pre ešte viac zábavy možno spojiť s ďalšími stavebnicami čarovného lunaparku zo série LEGO Friends: Čarovná horská dráha (41685) Čarovná akrobacia (41686), Čarovné stánky v lunaparku (41687), Čarovný karavan (41688) a Čarovné atrakcie v lunaparku (41689).
  • Všetky nové LEGO hračky a minibábiky spĺňajú dôsledné normy v hračkárskom odvetví. Vďaka tomu sú konzistentné a kompatibilné – a takto je to už od roku 1958.
  • LEGO Friends stavebnice testujeme všetkými možnými spôsobmi, aby ste mali istotu, že každá stavebnica spĺňa prísne globálne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..