Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 41927 Ozdoba na tašku – psík

S prispôsobiteľnými ozdobami na tašku nemá tvorivosť hraníc!

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Ozdoba na tašku – psík
SKU 41927
EAN 5702016915020
Kusy 84
Séria LEGO DOTS
Cena LEGO 6,59 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Prekvapte deti rozkošnou sadou na výrobu ozdoby na tašku so psíkom (41927) od LEGO® DOTS. Súčasťou je pevná kocka, ktorú môžu vyzdobiť podľa svojich predstáv, silikónový krúžok, kopa farebných dielikov a odnímač dielikov v tvare kľúča.
  • Deti si ozdobu na tašku môžu vyzdobiť podľa nápadov na obale alebo si vymyslieť vlastné fantastické vzory s dávkou tvorivosti.
  • Dieliky v sade sú na zdobenie ako stvorené. Deti môžu tiež vymeniť dieliky za akékoľvek iné z ďalších sád alebo vreciek na ručnúvýrobu, ako sú DOTS doplnky – 3. alebo 4. séria (41921 alebo 41931), a zažiť tak ešte viac zábavy pri dizajnovaní!
  • Každý malý umelec si túto skvelú ozdobu na tašku so psíkom zamiluje. Sada sa rýchlo skladá, takže je dokonalou voľbou na tvorivú prestávku a je vhodná na tašky chlapcov i dievčat od 6 rokov.
  • Nápaditá zábava prenosných rozmerov. Všetky úžasné ozdoby na tašku merajú vyše 4 cm na výšku a 3 cm na šírku a do hĺbky a sú trvácnou a zároveň užitočnou odmenou pre každé dieťa.
  • Podarujte deťom kúsok umenia v podobe LEGO® DOTS sady. Túto roztomilú ozdobu na tašku si môžu deti vyzdobiť úplne podľa svojich predstáv a zároveň tak rozvíjať sebaistotu zábavným spôsobom.
  • LEGO® DOTS sady ponúkajú neobmedzenú tvorivosť a podporujú sebavyjadrovanie detí formou tvorby a dizajnovania vlastnoručne vyrobených doplnkov. Vďaka tomu môžu radosť z hry s LEGO kockami zažiť ďalšie skupiny detí.
  • LEGO® kocky spĺňajú prísne normy v hračkárskom odvetví, takže sú vždy konzistentné, kompatibilné a spoľahlivo sa skladajú a rozpájajú. Takto je to už od roku 1958.
  • LEGO® dieliky nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme, aby sme mali istotu, že spĺňajú prísne globálne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..