Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 41939 Ozdoba na tašku – dráčik

Úžasná nečakaná odmena v podobe upraviteľnej ozdoby na tašku

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Ozdoba na tašku – dráčik
SKU 41939
EAN 5702016915341
Kusy 82
Séria LEGO DOTS
Cena LEGO 6,59 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Prekvapte dieťa touto úžasnou sadou LEGO® DOTS Ozdoba na tašku – dráčik (41939), ktorá obsahuje odolnú kocku so závesným krúžkom, nástrojom na vyberanie dielikov a tiež záplavu pestrofarebných dielikov.
  • Deti získajú inšpiráciu na to, aby si upravili ozdobu na tašku podľa nápadov na obale, alebo si môžu vymyslieť vlastné fantastické vzory, ak zapoja vlastné tvorivé a dizajnérske schopnosti.
  • Dieliky v balení sú skvelé na výzdobu. Deti môžu tiež vymeniť dieliky za iné z ďalších hračkárskych sád alebo vreciek na ručnú výrobu, ako sú DOTS doplnky – 4. séria (41931 – predáva sa samostatne), a zažiť tak ešte viac zábavy pri dizajnovaní!
  • Táto krásna ozdoba na tašku nadchne každé dieťa. Ide o dokonalý darček „len tak“ alebo na sviatky: môžete si na ňu zavesiť kľúče alebo si ju môžu chlapci či dievčatá vo veku od 6 rokov pripevniť na školskú tašku.
  • Kreatívna a praktická zábava na každom kroku Všetky ozdoby na tašku merajú vyše 4 cm na výšku, 3 cm na šírku a 3 cm do hĺbky a budú trvácnou, no zároveň praktickou odmenou alebo prekvapivým darčekom pre každé dieťa.
  • Podarujte deťom kúsok umenia v podobe LEGO® DOTS stavebnice. Túto roztomilú ozdobu na tašku s drakom si môžu deti jedinečne vyzdobiť podľa svojich predstáv a zároveň tak rozvíjať sebaistotu zábavným spôsobom.
  • LEGO® DOTS stavebnice ponúkajú neobmedzenú tvorivosť a podporujú sebavyjadrovanie detí formou tvorby a dizajnovania vlastnoručne vyrobených doplnkov. Vďaka tomu môžu radosť z hry s LEGO kockami zažiť ďalšie skupiny detí.
  • LEGO® kocky spĺňajú prísne normy v hračkárskom odvetví, takže sú vždy konzistentné, kompatibilné a spoľahlivo sa skladajú a rozpájajú. Takto je to už od roku 1958.
  • LEGO® dieliky nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme, aby sme mali istotu, že spĺňajú prísne globálne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..