Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 42106 Kaskadérske vozidlá

Rýchla akcia pre fanúšikov kaskadérskych kúskov

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Kaskadérske vozidlá
SKU 42106
EAN 5702016616453
Kusy 610
Séria LEGO Technic
Cena LEGO 54,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Táto skvelá stavebnica obsahuje motorku, nákladiak, príves a ohnivý kruh na akčnú kaskadérsku zábavu. Vďaka naťahovaciemu mechanizmu budú deti s nadšením súťažiť s kamarátmi v predvádzaní toho najlepšieho kaskadérskeho skoku cez plamene.
  • Príves možno šikovne premeniť na rampu, pomocou ktorej vyšlete motorku do ohnivého kruhu. Po zdokonalení dychberúcich kaskadérskych kúskov je nákladiak pripravený na prepravu motorky na ďalšie podujatie.
  • Deti vo veku od ôsmich rokov si zamilujú túto staviteľskú výzvu a vytváranie všetkých prvkov tejto superzábavnej stavebnice. Po postavení si môžu doma vytvoriť vzrušujúcu motorkársku šou pre odvážnych a následne prestavať model na štadiónový nákladiak.
  • Táto akčná stavebnica (42106) je skvelý LEGO® darček pre deti vo veku od ôsmich rokov. Je tiež vynikajúcou voľbou, ak hľadáte najlepšie darčeky pre deti, ktoré milujú hračkárske nákladiaky, kaskadérske autá a akčné hračky.
  • Po skombinovaní všetkých prvkov získavate pôsobivú súpravu s ideálnymi rozmermi na hru na postavy. S ohnivým kruhom sú rozmery hračky viac než 18 cm na šírku a 28 cm na výšku.
  • Nepotrebujete žiadne batérie, takže hra sa môže okamžite začať a akcia nikdy nespomaľuje.
  • Otvorte balenie a pusťte sa do stavania. Úplný a jednoduchý návod je súčasťou balenia, akcia sa tak môže začať ihneď. Návod pre štadiónový nákladiak nájdete na internete.
  • Stavebnice LEGO® Technic otvárajú svet inžinierstva každému, kto miluje objavovať princípy fungovania vecí. Tieto jedinečné hračky majú úžasné funkcie, vďaka ktorým zábava pokračuje dávno po postavení modelu.
  • Zábavné hračky sú kvalitné hračky. Preto je dobré vedieť, že LEGO® kocky spĺňajú tie najprísnejšie normy v odvetví a úspešne prešli testmi kvality. Sú konzistentné, kompatibilné a vždy sa dajú ľahko spojiť.
  • Spoločnosť LEGO Group berie bezpečnosť vážne a dôsledne testuje dieliky stavebníc Technic, aby zaistila, že každá plastová stavebnica spĺňa tie najprísnejšie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..