Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO McLaren Senna GTR 42123

Postavte a vystavte skuton ikonu medzi superportiakmi

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO McLaren Senna GTR
SKU 42123
Kusy 830
Séria LEGO Technic
Cena LEGO 49,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Hľadáte dokonalý darček pre dieťa alebo tínedžera, ktorý zbožňuje hračkárske superšportiaky? Potom je tento model McLaren Senna GTR (42123) zo série LEGO Technic skvelou voľbou. Zamilujú si ho aj dospelí fanúšikovia! Tento zberateľský model auta má množstvo autentických prvkov inšpirovaných originálom tejto superšportovej ikony, takže zaiste rozprúdi zábavu na plné obrátky.

Realistické prvky a výkonné funkcie
McLaren Senna GTR je auto ako žiadne iné. A táto úžasná LEGO Technic verzia je rovnako pôsobivá. V jeho osemvalcovom motore sú pohyblivé piesty, ikonické vertikálne otvárajúce dvere, autentické grafické prvky a farby inšpirované skutočnou verziou auta. Ovládajte riadenie pomocou volantu a potom model vystavte každému na obdiv.

Otvorte pred sebou svet strojárstva
Stavebnice LEGO Technic majú realistické pohyby a mechanizmy, vďaka ktorým LEGO stavitelia spoznávajú svet techniky jednoduchým a realistickým spôsobom.

  • Ohromný model pre fanúšikov pretekárskych áut McLaren Senna GTR 42123 zo série LEGO Technic má množstvo realistických detailov inšpirovaných preslávenou skutočnou verziou auta.
  • Sledujte autentické funkcie modelu tohto auta vrátane detailne spracovaného motora V8 s pohyblivými piestami, vertikálne otvárajúcimi dverami a nezameniteľným štýlom skutočného auta McLaren.
  • Vychutnajte si riadenie auta McLaren pomocou volantu.
  • Hľadáte ten najlepší darček pre fanúšikov motorových športov a superšportových áut? Táto súprava je skvelou voľbou pre deti vo veku od 10 rokov, ktoré by si chceli postaviť a vystaviť vlastné pretekárske auto McLaren.
  • Toto úžasné pretekárske auto vyzerá skvele ako výstavný kúsok a upúta fantáziu každého dieťaťa i dospelého so záľubou v pretekárskych autách, motoristických športoch a aute McLaren.
  • Model meria vyše 9 cm na výšku, 32 cm na dĺžku a 12 cm na šírku.
  • Súčasťou tohto zberateľského auta McLaren je pôsobivá grafika a farby inšpirované skutočnou verziou auta.
  • Svet LEGO Technic ponúka pokročilé stavebnice pre fanúšikov LEGO kociek pripravených na ďalšiu staviteľskú výzvu.
  • LEGO Technic dieliky spĺňajú dôsledné normy v hračkárskom odvetví, takže sú vždy konzistentné, kompatibilné a poriadne sa spájajú. Takto je to už od roku 1958.
  • LEGO Technic dieliky nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme, aby sme mali istotu, že spĺňa prísne globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..