Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 43115 The Boombox

Premeňte čas strávený na mobile či tablete na tvorbu

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO The Boombox
SKU 43115
EAN 5702016911855
Kusy 996
Séria LEGO VIDIYO
Cena LEGO 99,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Inšpirujte deti k režírovaniu vlastných hudobných videoklipov a účinkovaniu v nich so sadou LEGO® VIDIYO™ Boombox (43115). Jej súčasťou sú 4 minifigúrky s hudobnými doplnkami, 14 náhodných BeatBitov a 4 špeciálne BeatBity.
  • Stiahnite si bezplatnú aplikáciu LEGO® VIDIYO™ a naskenujte si minifigúrku upíra, leoparda a mimozemšťana, ako aj BeatBity so špeciálnymi efektmi. Po naskenovaní modelu vznikne digitálne pódium, na ktorom môžu deti natáčať videoklipy.
  • Naskenovaním BeatBitov v aplikácii odomknete špeciálne efekty: môžete napríklad na pódium privolať motorku alebo pridať deťom do videoklipov ohnivé efekty.
  • Deti si môžu s pomocou tohto LEGO® modelu upravovať scenériu vo videoklipoch pomocou 4 rôznych hláv, reproduktorov a svetiel, pričom každý kúsok je inšpirovaný iným hudobným žánrom.
  • Zábavný hudobný zážitok pre chlapcov alebo dievčatá vo veku od 9 rokov, ktoré si zaslúžia odmenu. Táto stavebnica zároveň poslúži ako vynikajúci darček na sviatky pre malého milovníka hudobných hračiek, tanca a vystúpení.
  • The Boombox meria vyše 16 cm na výšku, 23 cm na dĺžku a 35 cm na šírku.
  • Aplikácia LEGO® VIDIYO™ je kompatibilná s vybranými zariadeniami so systémom iOS a Android. Kompatibilitu si môžete overiť na adrese www.LEGO.com/devicecheck. Pred pripojením sa na internet by si deti mali vypýtať povolenie od rodičov.
  • Sady zo série LEGO® VIDIYO™ vnášajú do hry nový socializačný rozmer a chlapci aj dievčatá sa vďaka nim môžu stať režisérmi, producentmi a hviezdami hudobných videoklipov vlastnej výroby, ktoré potom môžu zdieľať.
  • LEGO® dieliky spĺňajú prísne normy v hračkárskom odvetví, takže sú vždy konzistentné, kompatibilné a poriadne sa spájajú. Takto je to už od roku 1958.
  • LEGO® dieliky nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme, aby sme mali istotu, že spĺňajú dôležité globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..