Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Antoniove čarovné dvere 43200

Doprajte svojmu malmu objaviteovi tento npadit set

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Antoniove čarovné dvere
SKU 43200
EAN 5702017097435
Kusy 99
Séria LEGO Disney
Cena LEGO 13,29 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Dobrodružná stavebnica LEGO ǀ Disney: Antoniove čarovné dvere (43200) obsahuje obojstranné otváracie „dvere“ so zámkom a ústredným modelom, hárok s nálepkami na prispôsobenie, tlačený návod na stavanie a digitálny návod Instructions PLUS. Pomocou aplikácie Building Instructions si deti môžu približovať, otáčať a zobrazovať model na obrazovke. Vďaka týmto návodom sa budú malí stavitelia cítiť ako skutoční majstri… a to je super!

Hry na cesty
Fanúšikovia disneyoviek zažijú s týmto dokonale prenosným setom kopu tvorivej zábavy. Môžu sa s ním hrať samostatne alebo si ho pridať k iným setom zo série LEGO ǀ Disney (predávajú sa samostatne) a obsahuje rôzne funkcie a nápadité doplnky, ktoré inšpirujú k nekonečným hrám.

Vzrušujúce postavy a scény
Tento čarovný set zo série LEGO ǀ Disney dostane deti rýchlo do hry vďaka 2 mikrobábikám – Mirabel a Antonio od Disneyho – a aj kapybare, jaguárovi, žabe a 3 figúrkam LEGO motýľov. Tento prémiový set je skvelým darčekom pre deti, ktoré chcú udávať trendy na ihrisku.

  • Táto špeciálna stavebnica LEGO ǀ Disney: Antoniove čarovné dvere (43200) prinesú do vašej domácnosti kopu tvorivej zábavy. Stačí odomknúť a otvoriť dvere a zábava sa môže začať!
  • Čo sa skrýva za dverami? Táto 99-dieliková stavebnica obsahuje otváracie „dvere“ s funkčným zámkom, kľúč na kľúčenke a ústredný model, hárok so samolepkami a štartovacie herné prvky na vymýšľanie nápaditých príbehov.
  • Tento set obsahuje Antonia a Mirabel od Disneyho, ako aj figúrky LEGO Chispi a Parceho, takže je ako stvorený na nápadité dobrodružstvá, a to či už sólo, alebo v spojení s inými stavebnicami Encanto alebo Disney (predávajú sa samostatne).
  • Každý fanúšik filmu Encanto od Disneyho vo veku od 5 rokov si tento unikátny darček určite zamiluje. Dvere sa otvárajú do miniatúrneho sveta so zdvíhateľnou hojdacou sieťou a jaskyňou jaguára, ale aj parádnymi funkciami a doplnkami na inšpiráciu.
  • Prenosné dobrodružstvá. Keďže otvorené „dvere“ merajú vyše 7 cm na výšku, 22 cm na šírku a 12 cm do hĺbky, táto stavebnica sa dá ľahko zabaliť na návštevu u kamaráta a krásne sa vyníma aj vystavená v poličke.
  • Chcete deťom pripraviť naozaj parádny zážitok zo stavania? Vďaka digitálnemu návodu Instructions PLUS môžete. S intuitívnymi režimami priblíženia, otáčania a ducha prenesiete stavebnice LEGO do digitálneho veku!
  • Táto stavebnica inšpirovaná disneyovkou Encanto obsahuje detailné mikrobábiky, roztomilé tvorčeky a známe scény. Vedie tak deti k tvorivej hre, ktorá rozvíja dôležité zručnosti a zároveň ich baví.
  • Dieliky LEGO spĺňajú dôsledné normy v hračkárskom odvetví, takže sú vždy konzistentné, kompatibilné a zakaždým sa spoľahlivo spájajú a oddeľujú. Takto je to už od roku 1958.
  • Dieliky LEGO nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme, aby sme mali istotu, že spĺňajú prísne globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..