Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Technologické stroje 45002

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Technologické stroje
SKU 45002
Kusy 95
Séria LEGO Education
Cena LEGO 294,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Premeňte deti na staviteľov odborníkov! So súpravou Technologické stroje v triede pomôžete deťom v rozvoji jemnej motoriky a zručností v oblasti riešenia problémov. Súčasne popustíte uzdu obrovskej tvorivosti a deti sa pustia do stavania klasických strojov.

  • Vzdelávacie hodnoty:
  • Riešenie problémov
  • Tvorivosť
  • Jemné motorické zručnosti

    Jedinečné predajné vlastnosti:

  • Predstavuje mladým mysliam základné koncepty inžinierstva
  • Obsahuje štyri skrutkovače s integrovanými skrutkami na spájanie špeciálnych kociek
  • Obsahuje dve inšpiratívne kartičky s pokynmi na stavanie dvoch stavebných strojov
  • Obsahuje brožúru s aktivitami a rýchlymi nápadmi

Ak ste pedagóg a tieto produkty kupujete pre školy alebo s cieľom poskytovať inú formu akreditovaného vzdelávania, kliknutím na nižšie uvedenú adresu zistíte viac informácií o tom, ako tieto možnosti vyhľadávať a využívať na dosiahnutie cieľov vzdelávania, ktoré sú prispôsobené miestnym požiadavkám v oblasti školstva, vrátane balíkov pre triedy, ponúk pre profesionálny rozvoj a možností vzdelávania v triedach. https://education.lego.com/shop/find-distributor

Hľadáte vzdelávacie aktivity pre deti v každom veku, ktoré sa dajú vykonávať doma?

Či už sú deti v triede alebo doma v obývačke, majú veľkú fantáziu, všetko ich zaujíma, túžia objavovať nové veci a podnikať riziká. Pre ich plnohodnotný rozvoj stačí nájsť tie správne zdroje. Séria LEGO Education vám pomôže. Prostredníctvom praktického učenia môžu deti vymýšľať vlastné stavebné nápady a modely, a zároveň tak pracovať na dôležitých zručnostiach, ako sú komunikácia, spolupráca, kritické myslenie či tvorivosť.

Už vyše 40 rokov séria LEGO Education vytvára vzdelávacie možnosti založené na osvedčenej teórii vzdelávania, podľa ktorej sa deti najlepšie učia a najviac si pamätajú prostredníctvom praktických skúseností. Naše výrobky nie sú hračky. Využívanie zdrojov vzdelávania zo série LEGO Education v domácom prostredí prináša pocit naplnenia a skvele tak dopĺňa požiadavky miestnych učebných osnov.

Tím LEGO Education ponúka predpredajnú i popredajnú podporu s cieľom zaistiť čo najúčinnejšie využívanie zdrojov zo série LEGO Education v vzdelávacom prostredí. Obráťte sa na náš tím zákazníckeho servisu.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..