Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 45028 Education Môj XL svet

Nechajte deti objavovať okolitý svet

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Education Môj XL svet
SKU 45028
Kusy 480
Séria LEGO Education
Cena LEGO 261,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Rozvíja sebadôveru a dôležité sociálne zručnosti detí, ako je spolupráca, komunikácia, porozumenie rolám a povinnostiam.
  • 480 LEGO® DUPLO® prvkov vrátane stavebnej doštičky, ôsmich postavičiek, podvozkov s kolesami, okien, dverí a kolekcie pestrofarebných kociek. Všetko potrebné na popustenie uzdy detskej fantázii.
  • Súčasťou súpravy je úvodná kartička s piatimi nápadmi na aktivity, desiatimi obojstrannými kartičkami s inšpiráciami na stavanie až 20 modelov a online sprievodca pre učiteľovs ôsmimi lekciami v súlade so štandardmi, ktoré pomôžu s prípravou inšpiratívnych hodín.
  • K dispozícii je voliteľný celodenný odborný rozvojový kurz (za ďalší poplatok), ktorý dôkladne pripraví učiteľov.
  • Umožňuje kombináciu s ďalšími LEGO® Education súpravami, ako sú súpravy s doplnkami 45029 Zvieratká a 45030 Ľudia. Výsledkom je ešte viac zábavy pri vzdelávaní.
  • Súprava je súčasťou systému raného vzdelávania spoločnosti LEGO® pre holistickú výučbu predškolákov.
  • Obsahuje dostatok kociek pre 10 LEGO® stavebníc so vzdelávacími aktivitami so „šiestimi kockami“.

Ak ste pedagóg a tieto produkty kupujete pre školy alebo s cieľom poskytovať inú formu akreditovaného vzdelávania, kliknutím na nižšie uvedenú adresu zistíte viac informácií o tom, ako tieto možnosti vyhľadávať a využívať na dosiahnutie cieľov vzdelávania, ktoré sú prispôsobené miestnym požiadavkám v oblasti školstva, vrátane balíkov pre triedy, ponúk pre profesionálny rozvoj a možností vzdelávania v triedach. https://education.lego.com/shop/find-distributor

Hľadáte vzdelávacie aktivity pre deti v každom veku, ktoré sa dajú vykonávať doma?
Či už sú deti v triede alebo doma v obývačke, majú veľkú fantáziu, všetko ich zaujíma, túžia objavovať nové veci a podnikať riziká. Pre ich plnohodnotný rozvoj stačí nájsť tie správne zdroje. Séria LEGO Education vám pomôže. Prostredníctvom praktického učenia môžu deti vymýšľať vlastné stavebné nápady a modely, a zároveň tak pracovať na dôležitých zručnostiach, ako sú komunikácia, spolupráca, kritické myslenie či tvorivosť.

Už vyše 40 rokov séria LEGO Education vytvára vzdelávacie možnosti založené na osvedčenej teórii vzdelávania, podľa ktorej sa deti najlepšie učia a najviac si pamätajú prostredníctvom praktických skúseností. Naše výrobky nie sú hračky. Využívanie zdrojov vzdelávania zo série LEGO Education v domácom prostredí prináša pocit naplnenia a skvele tak dopĺňa požiadavky miestnych učebných osnov.

Tím LEGO Education ponúka predpredajnú i popredajnú podporu s cieľom zaistiť čo najúčinnejšie využívanie zdrojov zo série LEGO Education v vzdelávacom prostredí. Obráťte sa na náš tím zákazníckeho servisu.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..