Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Zápisník s gumičkou 5006273

tlov zpisnk s mkkou vzbou LEGO DOTS, do ktorho je rados psa poznmky

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Zápisník s gumičkou
SKU 5006273
Séria LEGO DOTS
Cena LEGO 17,99 €

Popis produktu

Poteš spisovateľov či milovníkov tvorby týmto zápisníkom s gumičkou zo série LEGO DOTS. Tento štýlový a praktický 96-stranový zápisník s mäkkou väzbou drží gumička a prívesok LEGO podložky s rozmermi 4 x 4 výstupky. Prívesok sa dá kreatívne vyzdobiť pomocou 18 dielikov žiarivých farieb v balení. Pre skutočne úžasný LEGO zážitok z písania skombinuj zápisník s gélovým perom zo série LEGO DOTS (predáva sa samostatne). Je to dokonalý darček na narodeniny alebo na Vianoce, ktorý skvele poslúži doma, v práci i v škole.

  • Tento 96-stranový linajkový zápisník s mäkkou väzbou a prispôsobiteľným LEGO DOTS príveskom s rozmermi 4 x 4 výstupky umožňuje LEGO fanúšikom robiť si poznámky kdekoľvek.
  • K zápisníku je pripojená gumička a prívesok v tvare LEGO podložky s rozmermi 4 x 4 výstupky, ktoré zápisník držia pekne pokope. Okrem toho sa dodáva s 18 farebnými DOTS dielikmi, ktorými si deti a fanúšikovia môžu prívesok vyzdobiť podľa vlastných predstáv.
  • LEGO DOTS zápisník meria vyše 21 cm na dĺžku a 13 cm na šírku a skvele vynikne na stole doma, v práci alebo v škole.
  • Varovanie: Nebezpečenstvo udusenia malými časťami.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..