Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Dinosaur Adventures 5007368

Kniha pln zbavnch aktivt pre deti, ktor zbouj dinosaury

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Dinosaur Adventures
SKU 5007368
Séria LEGO Jurassic World
Cena LEGO 8,99 €

Popis produktu

Doprajte deťom hodiny dinosaurích dobrodružstiev s touto 32-stranovou knižkou s aktivitami LEGO Jurassic World Dinosaur Adventures. Je plná vzrušujúcich a poriadne vtipných komiksov, všakovakých zábavných aktivít a hlavolamov od výmyslu sveta, Ako darček určite poteší všetky deti, ktoré zbožňujú dinosaury a stavebnice zo série LEGO Jurský svet. Nechýba ani minifigúrka LEGO vojaka ACU s uspávacou pištoľou, ktorá podnieti tvorivé hry na postavy.

  • Knižka s aktivitami LEGO Jurassic World Dinosaur Adventures – Táto pestrofarebná 32-stranová kniha s mäkkou väzbou ponúka vtipné komiksové príbehy, aktivity a rôzne hlavolamy
  • Súčasťou je minifigúrka LEGO vojaka ACU – Minifigúrka sa dodáva s uspávacou pištoľou, takže hry plné tvorivosti sú isté
  • Darček pre malých fanúšikov série LEGO Jurský svet – Kniha meria vyše 28 cm na dĺžku a 20 cm na šírku

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..