Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Dinosauria naháňačka s carnotaurom 76941

Akn set pre malch milovnkov dinosaurov!

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Dinosauria naháňačka s carnotaurom
SKU 76941
EAN 5702017079745
Kusy 240
Séria LEGO Jurassic World
Cena LEGO 34,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

S touto stavebnicou LEGO Jurassic World Dinosauria naháňačka s carnotaurom (76941) si deti užijú hodiny tvorivej zábavy s polohovateľnou figúrkou carnotaura, zostaviteľným vrtuľníkom a pick-upom. Vrtuľník má kokpit pre minifigúrku, otáčavé vrtule a vystreľovač výstupkov pre akčné hry. Do pick-upu sa zmestia 3 minifigúrky obľúbených postáv zo seriálu Jurassic World a dodávka má navyše vlastnú kabínu s otváracou strechou pre ľahký prístup dovnútra a nákladný priestor.

Ten najlepší nápad na darček
Set je skvelým darčekom pre malých nadšencov pre dinosaurov a dodáva sa so zrozumiteľným ilustrovaným návodom priamo na balení, aby si LEGO fanúšikovia mohli samostatne vychutnať každé jedno štádium stavania.

Akčné hry s dinosaurami
Objavte v rade LEGO Jurassic World stavebnice, ktoré nadchnú staviteľov v každom veku a sú plné figúrok dinosaurov, obľúbených postáv z animovaného seriálu a filmov, štýlových vozidiel a ďalších prvkov na hry i vystavenie.

  • Táto zábavou nabitá LEGO Jurassic World stavebnica (76941) deťom dáva možnosť zinscenovať dinosauriu naháňačku s carnotaurom na palube zostaviteľného vrtuľníka alebo pick-upu.
  • Obsahuje 3 minifigúrky: Kenjiho, Sammy a Owena Gradyho, polohovateľnú figúrku carnotaura a paralyzér na akciou nabité hry.
  • Vrtuľník má otvárací kokpit pre minifigúrku, otáčavé vrtule a vystreľovač výstupkov. V dodávke je miesto pre všetky 3 minifigúrky, kabína má odnímateľnú strechu a v zadnej časti pick-upu je nákladný priestor.
  • Táto stavebnica je inšpirovaná seriálom Jurassic World Camp Cretaceous a inými príbehmi Jurassic World a je tak štýlovým vianočným či narodeninovým darčekom alebo úžasným prekvapením pre deti od 7 rokov.
  • Vrtuľník meria vyše 7 cm na výšku, 20 cm na dĺžku a 6 cm na šírku. Spolu s dodávkou, figúrkou dinosaura a minifigúrkami predstavuje zábavný set na každodenné tvorivé hry.
  • Tento 240-dielny set sa dodáva s podrobným ilustrovaným návodom, aby sa do skladania LEGO kociek mohli pustiť s istotou aj takí milovníci dinosaurov, ktorí stavebnice ešte nestavali.
  • LEGO Jurassic World sety deťom (i dospelým fanúšikom) umožňujú predstaviť si scénky z animovaného seriálu a filmov, vysnívať si jedinečné príbehy alebo jednoducho stavať štýlové zberateľské modely a vystaviť si ich.
  • LEGO dieliky spĺňajú prísne normy v hračkárskom odvetví, takže sú vždy kompatibilné a jednoducho a pevne sa spájajú.
  • LEGO kocky a dieliky dôsledne testujeme, aby sme sa uistili, že spĺňajú dôsledné globálne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..