Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 60244 Preprava policajnej helikoptéry

Akčná, lietajúca policajná helikoptéra pre LEGO hrdinov!

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Preprava policajnej helikoptéry
SKU 60244
EAN 5702016617788
Kusy 317
Séria LEGO City
Cena LEGO 44,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Nechajte svojich malých fanúšikov akcie objaviť vzrušenie so stavebnicami LEGO® City v tejto policajnej stavebnici s viacerými vozidlami. Obsahuje helikoptéru s naťahovacou šnúrkou, kamión na prepravu a viac. Zábava sa začína ihneď po otvorení.
  • Táto policajná hračka obsahuje kamión na prepravu, helikoptéru s naťahovacou šnúrkou, motorku a štvorkolku. Netreba zabúdať na televízne LEGO® postavy Rookyho Partnura a Frankieho Lupelliho v podobe minifigúrok, ktoré sú zárukou hry plnej akcie.
  • Deti môžu vypustiť helikoptéru s naťahovacou šnúrkou do vzduchu (novinka od januára 2020). Kamión má detailnú kabínu vodiča, mobilnú väzenskú celu, počítač a cestné prekážky. Skutočné lahôdky pre fanúšikov policajtov stavebníc LEGO® City.
  • Táto akciou nabitá stavebnica LEGO® City Preprava policajnej helikoptéry (60244) je skvelý darček pre deti vo veku od piatich rokov. Je tiež vhodným darčekom pre deti, ktoré milujú kamióny, helikoptéry, motorky a ďalšie akčné hračky.
  • Po zostavení má kamión na prepravu helikoptéry a príves rozmery viac než 9 cm na výšku, 39 cm na dĺžku a 6 cm na šírku. Helikoptéra s naťahovacou šnúrkou má rozmery viac než 6 cm na výšku, 19 cm na dĺžku a 12 cm na šírku.
  • Nie sú potrebné batérie. Túto stavebnicu poháňajú malé deti s veľkou predstavivosťou, takže hra sa môže ihneď začať!
  • Návod nájdete v škatuli. Prípadne si na internete stiahnite digitálny návod Instructions PLUS, ktorý je súčasťou bezplatnej aplikácie LEGO® Life. Model v ňom môžete otáčať, približovať a odďaľovať, vďaka čomu nadobudne stavanie reálnejší rozmer.
  • Policajné LEGO® City stavebnice pomáhajú deťom rozvíjať fyzické zručnosti a sebadôveru prostredníctvom budov s množstvom funkcií, realistických vozidiel a zábavných postáv, ktoré ich vedú k neobmedzenej tvorivej hre.
  • LEGO® kocky boli navrhnuté podľa najvyšších štandardov v odvetví, aby sa zaistilo, že LEGO City stavebnice budú konzistentné, kompatibilné a bude ich možno vždy ľahko spájať a rozdeľovať.
  • V spoločnosti LEGO Group LEGO® City stavebnice dôsledne testujeme, aby sme zaistili, že každá z nich spĺňa tie najprísnejšie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..