Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 60248 Zásah hasičskej helikoptéry

Akčná hasičská hračka pre deti s lietajúcou helikoptérou!

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Zásah hasičskej helikoptéry
SKU 60248
EAN 5702016617825
Kusy 93
Séria LEGO City
Cena LEGO 24,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Obdarujte svojho hrdinu každodenného života superakčnou vzrušujúcou stavebnicou LEGO® City 60248 Zásah hasičskej helikoptéry, ktorá obsahuje helikoptéru s naťahovacím lankom, štvorkolku a omnoho viac. Hra sa začína ihneď po otvorení škatule.
  • Čaká na vás akčná zábava s lietajúcou helikoptérou s naťahovacím lankom, zásahovou štvorkolkou a horiacou rúrou, ako aj 3 minifigúrkami hasičského pilota, nešikovného robotníka a hrdinky seriálu LEGO® City a šéfky hasičov Freye McCloudovej.
  • Deti môžu vypustiť helikoptéru (novinka na január 2020) s minifigúrkou pilota do vzduchu a vdýchnuť život scénam so šéfkou hasičov a hrdinkou seriálu LEGO® City Freyou McCloudovou. Táto stavebnica je kompatibilná s originálnymi LEGO stavebnicami.
  • Hľadáte skvelé hračky pre deti vo veku 5 až 8 rokov? Táto hasičská stavebnica je skvelý darček pre LEGO® City fanúšikov a deti, ktoré milujú akčnú hru na postavy. Vyžaduje len základné stavebné zručnosti.
  • Po zostavení meria helikoptéra s naťahovacím lankom viac než 6 cm na výšku, 19 cm na dĺžku a 12 cm na šírku. Rozmery štvorkolky sú 4 cm na výšku, 8 cm na dĺžku a 4 cm na šírku.
  • Batérie nie sú potrebné. Túto LEGO® hračku poháňa naťahovacie lanko a predstavivosť detí. Takže jednoducho otvorte vrecká s LEGO kockami a hasičská zábava sa môže ihneď začať!
  • S touto LEGO® City stavebnicou je začať stavať hračka. Obsahuje jednoduchý návod na stavanie, ktorý umožňuje novým LEGO staviteľom zažiť stavanie modelov bez pomoci starších.
  • LEGO® City hasičské stavebnice rozvíjajú predstavivú hru na postavy a neobmedzené dobrodružstvá v prostrediach, ktoré pripomínajú skutočný život, s detailnými budovami, skvelými vozidlami a zábavnými postavami, ktoré deti jednoducho zbožňujú.
  • Premýšľali ste niekedy, ako je možné, že sa LEGO® kocky dajú opakovane tak ľahko spájať a rozdeľovať? Je to preto, že každá LEGO City stavebnica je vytváraná tak, aby spĺňala tie najprísnejšie normy v odvetví a naše prísne kritériá na kvalitu.
  • Každý LEGO dielik dôsledne testujeme, aby sme sa zaistili, že spĺňa tie najprísnejšie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..