Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 60249 Čistiace vozidlo

So stavebnicou LEGO City Čistiace vozidlo je upratovanie zábava!

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Čistiace vozidlo
SKU 60249
EAN 5702016617832
Kusy 89
Séria LEGO City
Cena LEGO 9,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Toto pouličné čistiace vozidlo je ideálnym vstupom do vzrušujúceho sveta LEGO® City série. Predstavuje dokonalú voľbu pre deti vo veku od 5 rokov a bolo navrhnuté tak, aby inšpirovalo neobmedzenú hru založenú na scenároch zo skutočného života.
  • Čo je v balení? Skvelá hračka LEGO® City Čistiace vozidlo s priestorom pre minifigúrku vodiča, smetným košom, lopatou a banánom. Všetko, čo dieťa potrebuje pre zábavnú samostatnú hru.
  • Toto pouličné čistiace vozidlo má realistické kefy, ktoré sa pri jeho pohybe otáčajú. Túto stavebnicu tiež deti môžu kombinovať s ostatnými originálnymi LEGO® stavebnicami. Výsledkom bude zábavná hra a cool scénky na vystavenie.
  • Táto LEGO® City stavebnica (60249) predstavuje skvelý darček na Vianoce, narodeniny alebo inú príležitosť pre deti vo veku od piatich rokov, ako aj pre chlapcov a dievčatá, ktoré milujú hračkárske vozidlá. Vyžaduje len základné stavebné zručnosti.
  • Pouličné čistiace vozidlo s rozmermi viac než 6 cm na výšku, 10 cm na dĺžku a 7cm na šírku má kabínu pre vodiča a vzadu priestor na klzký banán!
  • Stavebnica pouličného čistiaceho vozidla pre deti nevyžaduje batérie, takže sa hra môže začať hneď!
  • Toto pouličné čistiace vozidlo má vo výbave interaktívny návod na stavanie Instructions PLUS, ktorý pomáha začínajúcim staviteľom stať sa majstrami v odbore. K dispozícii v bezplatnej aplikácii LEGO® Life pre inteligentné zariadenia.
  • LEGO® City stavebnice veľkých vozidiel prinášajú vozidlá s množstvom funkcií a zábavné postavy, ktoré stimulujú nápaditú hru na postavy, pri ktorej deti vytvárajú neobmedzené dobrodružstvá v reálnom prostredí.
  • LEGO® City stavebnice spĺňajú najvyššie štandardy v odvetví, ktoré zabezpečujú opakované možnosti jednoduchého rozobratia a opätovného poskladania týchto zábavných hračiek.
  • V spoločnosti LEGO Group LEGO® City stavebnice dôsledne testujeme všemožnými spôsobmi. Chceme sa tak uistiť, že každá stavebnica spĺňa tie najvyššie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..