Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Kaskadérska motorka s raketovým pohonom 60298

Kaskadrske dobrodrustv s hrdinom LEGO City vo vkach!

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Kaskadérska motorka s raketovým pohonom
SKU 60298
EAN 5702016911596
Kusy 14
Séria LEGO City
Cena LEGO 5,24 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Posuňte hry detí do nových výšin s kaskadérskou motorkou s raketovým pohonom (60298) zo série LEGO City, súčasťou ktorej je úžasná kaskadérska motorka a postava zo seriálu LEGO City Dobrodružstvá, Rocket Racer – dokonalá kombinácia pre fenomenálnu kaskadérsku šou.

Skvelý zážitok zo stavania a hier pre deti vo veku od 5 rokov
Táto stavebnica obsahuje jednoduchú príručku na stavanie a návod Instructions PLUS, ktorý je súčasťou bezplatnej aplikácie LEGO Building Instructions pre smartfóny a tablety. Tento interaktívny návod s nástrojmi na približovanie a otáčanie modelov pomôže malým staviteľom setov LEGO rýchlo dosiahnuť skutočné majstrovstvo!

Urobte z detí hviezdy šou!
Stavebnice zo série LEGO City Stuntz deti posúvajú do centra príbehu prostredníctvom motoriek a vozidiel na zotrvačník, realistických konštrukcií a zábavných postáv, ktoré sú inšpiráciou pre nápadité hry založené na situáciách zo skutočného života. Pre ešte fenomenálnejšiu kaskadérsku šou ich môžete skombinovať s inými setmi zo sveta LEGO City Stuntz.

  • Dovoľte fantázii detí zahviezdiť s kaskadérskou motorkou s raketovým pohonom (60298) zo série LEGO City, súčasťou ktorej je motorka na zotrvačník a odvážny kaskadér zo seriálu LEGO City, Rocket Racer.
  • Čo je v balení? Všetko, čo deti potrebujú na poskladanie úžasnej kaskadérskej motorky na zotrvačník, a minifigúrka zo seriálu LEGO City Dobrodružstvá, Rocket Racer.
  • Posúvaním kaskadérskej motorky deti aktivujú zotrvačník a po pustení motorky môžu predvádzať úžasné skoky na zadnom kolese či vzdušné manévre.
  • LEGO City kaskadérska motorka s raketovým pohonom je skvelým darčekom na Vianoce, narodeniny či inú príležitosť pre kaskadérskych fanúšikov a deti od 5 rokov.
  • Po zostavení kaskadérska motorka s raketovým pohonom meria vyše 3 cm na výšku, 6 cm na dĺžku a menej ako 2 cm na šírku.
  • Skombinujte túto kaskadérsku motorku s raketovým pohonom s ďalšími zo série LEGO City Stuntz a zažijete ešte viac akcie.
  • Obsahuje bezplatný návod Instructions PLUS v aplikácii LEGO Building Instructions pre inteligentné zariadenia. Táto interaktívna príručka deťom pomôže stať sa skutočnými majstrami v odbore!
  • Sety z radu LEGO City Stuntz deti dostanú do centra akcie so skvelými hračkárskymi vozidlami a zábavnými postavičkami. To všetko podnecuje u detí nápaditú hru na postavy a vymýšľanie si nekonečných dobrodružných príbehov v realistickom prostredí.
  • Všetky kocky a dieliky LEGO vyrábame v súlade s prísnymi normami v oblasti kvality s cieľom zaistiť, aby boli konzistentné, kompatibilnéa zábavné – robíme to tak už od roku 1958.
  • Stavebnice LEGO dôkladne testujeme s cieľom zaistiť, aby každý set spĺňal prísne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..