Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 60253 Zmrzlinárske auto

Čarovná, pestrofarebná hračka zmrzlinárskeho auta

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Zmrzlinárske auto
SKU 60253
Kusy 200
Séria LEGO City
Cena LEGO 19,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Poznáte dieťa, ktoré zbožňuje zmrzlinu? S touto stavebnicou LEGO® City Zmrzlinárske auto si deti môžu vychutnať slnečný letný deň plný zábavy. Stavebnica bola navrhnutá tak, aby podporovala tvorivú, samostatnú hru s predlohou v každodennom živote.
  • Stavebnica pre deti s pestrofarebným zmrzlinárskym autom s minifigúrkami zmrzlinárky, skejtbordistu a figúrkou psa. Dokonalá voľba pre nápaditú, samostatnú hru.
  • Deti môžu pomôcť pani zmrzlinárke s riadením auta, podávať kornúty so zmrzlinou a nanuky z predajného okienka a pomôcť skejtbordistovi predvádzať cool kúsky. Toto farebné zmrzlinárske auto vynikne aj pri vystavení.
  • Stavebnica LEGO® City Zmrzlinárske auto (60253) predstavuje skvelý darček na Vianoce, narodeniny alebo inú príležitosť pre deti vo veku od piatich rokov, ako aj pre deti, ktoré milujú hračkárske vozidlá. Vyžaduje len základné stavebné zručnosti.
  • Po zostavení meria zmrzlinárske auto viac než 11 cm na výšku, 15 cm na dĺžku a 6 cm na šírku. Je v ňom dostatok priestoru pre zmrzlinárku, aby mohla šoférovať a obsluhovať zákazníkov.
  • Táto skvelá stavebnica LEGO® City Zmrzlinárske auto nepotrebuje batérie. Poháňajú ju malé deti s veľkou predstavivosťou, takže hra sa môže ihneď začať.
  • S touto stavebnicou je stavanie skutočne hračka. Súčasťou stavebnice je tlačený návod na stavanie a interaktívny návod na stavanie Instructions PLUS pre deti. K dispozícii v bezplatnej aplikácii LEGO® Life pre inteligentné zariadenia.
  • LEGO® City stavebnice veľkých vozidiel inšpirujú tvorivú hru, pomáhajú rozvíjať fyzické zručnosti a budovať si sebadôveru. Deti môžu skúmať rôzne vozidlá a vytvárať námety na hru, ktoré odrážajú skutočný život, zábavným a vzrušujúcim spôsobom.
  • LEGO® stavebnice spĺňajú tie najprísnejšie normy v odvetví, aby sa zaistilo, že LEGO City stavebnice budú konzistentné, kompatibilné a kocky bude možno vždy ľahko spájať a rozdeľovať.
  • V spoločnosti LEGO Group dôsledne testujeme naše LEGO® kocky. Chceme sa tak uistiť, že každá stavebnica spĺňa tie najvyššie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..