Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Zmrzlinárske auto 60253

arovn, pestrofarebn hraka zmrzlinrskeho auta

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Zmrzlinárske auto
SKU 60253
Kusy 200
Séria LEGO City
Cena LEGO 18,49 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Deti sa môžu stať hrdinami s touto zábavnou stavebnicou LEGO City Zmrzlinárske auto (60253). Keď začnú podávať zmrzlinu rozhorúčeným obyvateľom mesta LEGO City, stanú sa ihneď hrdinami dňa! A s priestorom vnútri auta pre pani zmrzlinárku, v ktorom môže pracovať a šoférovať, a zákazníkom na skejtborde s roztomilým psíkom táto stavebnica ponúka kopec zábavy.

Supercool stavebnica pre deti
Návod pre stavebnicu LEGO City Zmrzlinárske auto nájdete v balení. Prípadne si môžete stiahnuť Instructions PLUS, súčasť aplikácie LEGO Life pre smartfóny a tablety. Tento interaktívny návod so skvelými nástrojmi na približovanie a otáčanie zobrazenia rýchlo zmení nádejných staviteľov LEGO hračiek na majstrov!

LEGO City stavebnice veľkých vozidiel pre deti
S LEGO City stavebnicami veľkých vozidiel môžu deti preskúmať svoje obľúbené pozemné, vzdušné a vodné vozidlá a stroje zblízka. Tieto realistické stavebnice inšpirujú nápaditú hru, ktorá odráža skutočný život zábavným a vzrušujúcim spôsobom.

  • Poznáte dieťa, ktoré zbožňuje zmrzlinu? S touto stavebnicou LEGO City Zmrzlinárske auto si deti môžu vychutnať slnečný letný deň plný zábavy. Stavebnica bola navrhnutá tak, aby podporovala tvorivú, samostatnú hru s predlohou v každodennom živote.
  • Stavebnica pre deti s pestrofarebným zmrzlinárskym autom s minifigúrkami zmrzlinárky, skejtbordistu a figúrkou psa. Dokonalá voľba pre nápaditú, samostatnú hru.
  • Deti môžu pomôcť pani zmrzlinárke s riadením auta, podávať kornúty so zmrzlinou a nanuky z predajného okienka a pomôcť skejtbordistovi predvádzať cool kúsky. Toto farebné zmrzlinárske auto vynikne aj pri vystavení.
  • Stavebnica LEGO City Zmrzlinárske auto (60253) predstavuje skvelý darček na Vianoce, narodeniny alebo inú príležitosť pre deti vo veku od piatich rokov, ako aj pre deti, ktoré milujú hračkárske vozidlá. Vyžaduje len základné stavebné zručnosti.
  • Po zostavení meria zmrzlinárske auto viac než 11 cm na výšku, 15 cm na dĺžku a 6 cm na šírku. Je v ňom dostatok priestoru pre zmrzlinárku, aby mohla šoférovať a obsluhovať zákazníkov.
  • Táto skvelá stavebnica LEGO City Zmrzlinárske auto nepotrebuje batérie. Poháňajú ju malé deti s veľkou predstavivosťou, takže hra sa môže ihneď začať.
  • S touto stavebnicou je stavanie skutočne hračka. Súčasťou stavebnice je tlačený návod na stavanie a interaktívny návod na stavanie Instructions PLUS pre deti. K dispozícii v bezplatnej aplikácii LEGO Life pre inteligentné zariadenia.
  • LEGO City stavebnice veľkých vozidiel inšpirujú tvorivú hru, pomáhajú rozvíjať fyzické zručnosti a budovať si sebadôveru. Deti môžu skúmať rôzne vozidlá a vytvárať námety na hru, ktoré odrážajú skutočný život, zábavným a vzrušujúcim spôsobom.
  • LEGO stavebnice spĺňajú tie najprísnejšie normy v odvetví, aby sa zaistilo, že LEGO City stavebnice budú konzistentné, kompatibilné a kocky bude možno vždy ľahko spájať a rozdeľovať.
  • V spoločnosti LEGO Group dôsledne testujeme naše LEGO kocky. Chceme sa tak uistiť, že každá stavebnica spĺňa tie najvyššie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..