Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 60260 Preteky vo vzduchu

Dobrodružné vzdušné preteky so skutočne lietajúcimi LEGO helikoptérami!

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Preteky vo vzduchu
SKU 60260
EAN 5702016617948
Kusy 140
Séria LEGO City
Cena LEGO 29,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Dovoľte detskej fantázii vzlietnuť do nebies s touto stavebnicou LEGO® City Preteky vo vzduchu, ktorá obsahuje 2 helikoptéry na naťahovacie šnúrky, 3 minifigúrky vrátane postavy zo seriálu LEGO City Adventures, Rivery, a mnoho ďalšieho.
  • Čo je v balení? Stavebnica LEGO® City Preteky vo vzduchu obsahuje 2 helikoptéry na naťahovacie šnúrky, kaskadérske lietadlo, 2 pylóny a 3 minifigúrky: postavu zo seriálu LEGO City, Riveru, a pilotov Xtrema a Vitarusha.
  • Zatiahnutím za naťahovacie šnúrky sa vrtule helikoptéry roztočia a vzlietnu. Okrem toho majú helikoptéry i kaskadérske lietadlo otvárajúce kokpity s miestom na jednu z 3 minifigúrok pilotov tejto súpravy letiska.
  • Táto súprava pretekov vo vzduchu zo série LEGO® City (60260) predstavuje skvelý darček na Vianoce, narodeniny alebo inú príležitosť pre deti vo veku od piatich rokov, ako aj pre chlapcov a dievčatá, ktoré milujú hračkárske vozidlá. Vyžaduje len základné stavebné zručnosti.
  • Kaskadérske lietadlo meria vyše 8 cm na výšku, 20 cm na dĺžku a 20 cm na šírku a helikoptéra na naťahovaciu šnúrku meria zas 7 cm, 18 cm na dĺžku a 12 cm na šírku.
  • Stavebnica pretekov vo vzduchu nevyžaduje batérie. Poháňa ju detská fantázia. Potrebujete pomoc pri spúšťaní helikoptér na naťahovaciu šnúrku? Naskenujte QR kód z návodu a pozrite si videosprievodcu.
  • Súčasťou tejto súpravy pretekov vo vzduchu je tlačený návod na stavanie a Instructions PLUS, interaktívny návod, vďaka ktorému sa deti zmenia na skutočných majstrov stavania! Bezplatný návod v aplikácii LEGO® Building Instructions pre smartfóny a tablety.
  • Súpravy zo série LEGO® City Airport podnecujú nápadité hry plné realistických budov, štýlových vozidiel a zábavných postáv.
  • Všetky stavebnice zo série LEGO® City Airport spĺňajú najprísnejšie normy v odvetví a kritériá na kvalitu, aby sme zabezpečili, že všetky LEGO kocky a dieliky budú konzistentné, kompatibilné a budú sa dať jednoducho pripojiť aj odpojiť.
  • LEGO® kocky a dieliky sa nechávame padať, zahrievať, stláčať, skrúcať a dôkladne ich analyzujeme. Chceme sa tak uistiť, že všetky stavebnice pre deti spĺňajú tie najprísnejšie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..