Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Oceánska prieskumná základňa 60265

Ocenska prieskumn zklada pre budcich priekopnkov

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Oceánska prieskumná základňa
SKU 60265
EAN 5702016617993
Kusy 497
Séria LEGO City
Cena LEGO 58,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Malí milovníci podmorského sveta a morských živočíchov s túto súpravou oceánskej prieskumnej základne (60265) zo série LEGO City zamilujú. Skúmanie korálových útesov oceánu alebo oddychovanie v základni s vymeniteľnými obývacími a výskumnými modulmi je taká zábava! Okrem toho na deti čaká kopec napínavých dobrodružstiev s parádnym žeriavom, ponorkou, podmorským drónom, figúrkami žraloka a raje a 5 minifigúrkami tímu výskumníkov.

Pohlcujúci zážitok zo stavania
V balení tejto súpravy zo série LEGO City pre deti vo veku nad 5 rokov aj na internete nájdete jednoduchý návod na stavanie. Alebo môžete prejsť na web a stiahnuť si návod Instructions PLUS, súčasť aplikácie LEGO Building Instructions pre smartfóny a tablety. Tento interaktívny návod na stavanie so skvelými nástrojmi na približovanie a otáčanie zobrazenia rýchlo zmení nádejných staviteľov LEGO hračiek na majstrov v odbore!

Štýlová výskumná hračka pre deti
Séria stavebníc LEGO City sa pýši tým, že podporuje prácu televíznej relácie National Geographic Explorers. Naše oceánske súpravy sú plné detailne spracovaných budov, parádnych dopravných prostriedkov a zábavných postáv, a preto sú zdrojom inšpirácie pre realistické príbehy nádejných výskumníkov.

  • S touto súpravou oceánskej prieskumnej základne (60265) zo série LEGO City sa deti môžu ponoriť do hlbokého sveta podmorských dobrodružstiev. Má všetko potrebné na to, aby sa deti skutočne zabavili pri napĺňajúcich hrách.
  • Čo je v balení? Oceánska prieskumná základňa s vymeniteľnými obývacími a výskumnými modulmi, ponorkou, podmorským drónom, 5 minifigúrkami výskumníkov a figúrkami žraloka a raje.
  • Oceánska prieskumná základňa zo série LEGO City obsahuje vymeniteľné obývacie a výskumné moduly, ponorku s pohyblivými robotickými rukami, otáčajúcou vrtuľou a otvárajúcim sa kokpitom pre dve minifigúrky.
  • Hľadáte skvelé hračky pre deti od piatich rokov? Táto stavebnica je skvelý darček na Vianoce, narodeniny alebo inú príležitosť pre fanúšikov stavebníc LEGO City, ktorí milujú akciou nabitú hru na postavy. Vyžaduje len základné stavebné zručnosti.
  • Po zostavení meria výskumná základňa vyše 20 cm na výšku, 27 cm na šírku a 15 cm do hĺbky a podmorský drón zas 3 cm na výšku, 6 cmna dĺžku a 3 cm na šírku.
  • Vyžaduje batérie? Nie, túto súpravu poháňajú malé deti s veľkou predstavivosťou. Stačí otvoriť vrecká s LEGO kockami a hra sa môže ihneď začať!
  • Súčasťou tejto súpravy je tlačený návod na stavanie a Instructions PLUS, interaktívny návod na stavanie pre začínajúcich staviteľov. Je dostupný v rámci bezplatnej aplikácie LEGO Building Instructions pre smartfóny a tablety.
  • Séria LEGO City sa pýši tým, že podporuje prelomovú prácu relácie National Geografic Explorers, ktorá pomáha budovať lepší svet pre nás všetkých. Súpravy zo série LEGO City Ocean deťom predstavujú neuveriteľný svet plný skúmania hlbín mora.
  • Všetky stavebnice LEGO City Ocean boli navrhnuté v súlade s najprísnejšími normami a kritériami v odvetví. Vďaka tomu sú LEGO kocky a dieliky konzistentné, kompatibilné a vždy sa dajú ľahko spojiť aj oddeliť.
  • LEGO kocky a dieliky sa nechávame padať, zahrievať, stláčať, skrúcať a dôkladne ich analyzujeme. Chceme sa tak uistiť, že všetky stavebnice pre deti spĺňajú tie najprísnejšie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..