Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 60270 Policajný box s kockami

Všetko, čo deti potrebujú na dobrodružstvá pri chytaní zločincov!

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Policajný box s kockami
SKU 60270
Kusy 301
Séria LEGO City
Cena LEGO 39,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Rozpútajte zábavu v meste LEGO® City s touto policajnou stavebnicou. Táto stavebnica je zabalená v štýlovom boxe s motívom kociek a ponúka dve alternatívne zostavenie, obe s budovami, vozidlami a postavami, ktoré vytvárajú scénu na tvorivú hru.
  • Čo je vnútri LEGO® boxu s kockami? Všetko, čo deti potrebujú, aby sa mohla hra začať. Policajná stanica s väzením, policajné vozidlo, nákladiak zločincov a bankomat. K tomu 4 minifigúrky vrátane hrdinu seriálu LEGO City Dukea DeTaina.
  • Táto policajná hračka ponúka 2 alternatívne zostavenia, takže ju deti môžu prebudovať a zmeniť prostredie pre tvorivú zábavu pri chytaní zlodejov. Možno ju tiež spojiť s inými originálnymi LEGO® stavebnicami. Výsledkom budú ešte väčšie možnosti.
  • Táto stavebnica LEGO® City Stavebnica LEGO® City Policajný box s kockami (60270) predstavuje skvelý darček na Vianoce a narodeniny pre deti vo veku od 5 rokov, ktoré milujú nákladiaky, motorky a akčné hračky. Vyžaduje len základné zručnosti.
  • Po zostavení meria budova policajnej stanice viac než 18 cm na výšku, 14 cm na šírku a 5 cm do hĺbky. Policajný nákladiak má rozmery 4 cm na výšku, 11 cm na dĺžku a 5 cm na šírku.
  • Vyžaduje táto stavebnica batérie? Nie. Poháňajú ju malé deti s veľkou predstavivosťou, takže hra sa môže ihneď začať!
  • S touto LEGO® hračkou sa deti rýchlo dostanú do hry. Vnútri štýlového boxu s motívom tehál nájdete jednoduchý návod na stavanie pre dve rôzne zostavenia. Stačí otvoriť vrecká s kockami a vrhnúť sa na zábavu!
  • Policajné LEGO® City stavebnice obsahujú realistické budovy, skvelé vozidlá a zábavné postavy, ktoré podnecujú neobmedzenú tvorivú hru a zároveň pomáhajú deťom rozvíjať fyzické zručnosti a budovať sebavedomie.
  • LEGO® kocky boli navrhnuté podľa najvyšších štandardov v odvetví, aby sa zaistilo, že LEGO City stavebnice budú konzistentné, kompatibilné a bude ich možno vždy ľahko spájať a rozdeľovať. ●LEGO® kocky a dieliky dôsledne testujeme. Chceme sa tak uistiť, že každá LEGO hračka spĺňa tie najvyššie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..