Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 60273 Naháňačka elitnej polície s vrtákom

Dobrodružstvá s elitnou políciou mesta LEGO City pre hrdinov bežného života!

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Naháňačka elitnej polície s vrtákom
SKU 60273
EAN 5702016686494
Kusy 179
Séria LEGO City
Cena LEGO 19,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Táto naháňačky elitnej polície s vrtákom (60273) predstavuje ideálny úvod do vzrušujúceho sveta LEGO® City. Predstavuje dokonalú voľbu pre deti vo veku od 5 rokov, pričom inšpiruje k neobmedzenej hre na postavy využívajúcej predstavivosť pri napodobňovaní situácií zo skutočného života.
  • Akčná zábava pri naháňaní zločincov je istá vďaka minifigúrkam hrdinu Sama Grizzleda a zločinca Hanka Hacksawa zo seriálu LEGO® City Adventures, štýlovému policajnému autu, vrtáku a ukradnutému trezoru z banky!
  • Deti môžu kombinovať postavy a autá v tejto stavebnici s ďalšími originálnymi LEGO® stavebnicami a pripravovať tak svoje vlastné jedinečné výtvory na hru alebo vystavenie.
  • Táto LEGO® stavebnica predstavuje skvelý darček na Vianoce, narodeniny alebo inú príležitosť pre chlapcov a dievčatá vo veku od piatich rokov, ktorí milujú nápadité hry. Vyžaduje si iba úplne základné stavebné zručnosti.
  • V zostavenom stave meria policajné autíčko Sama Grizzleda viac než 4 cm na výšku, 11 cm na dĺžku a 5 cm na šírku. Hankov vrták má zas rozmery vyše 5 cm na výšku, 17 cm na dĺžku a 6 cm na šírku.
  • Stavebnica nevyžaduje batérie! Túto skvelú hračku poháňa predstavivosť detí. Hra sa tak môže začať ihneď!
  • Súčasťou tejto policajnej stavebnice je tlačený návod na stavanie a Instructions PLUS, interaktívny návod na stavanie, vďaka ktorému sa deti zmenia na skutočných majstrov stavania! Bezplatný návod v aplikácii LEGO® Building Instructions pre smartfóny a tablety.
  • Elitné policajné LEGO® City stavebnice ponúkajú budovy s množstvom funkcií, skvelé vozidlá a zábavné postavy, ktoré stimulujú predstavivú hru na postavy v napínavých a realistických príbehoch.
  • Všetky stavebnice zo série LEGO® City spĺňajú najprísnejšie normy v odvetví a kritériá na kvalitu, aby sme zabezpečili, že všetky LEGO kocky a dieliky budú konzistentné, kompatibilné a budú sa dať jednoducho pripojiť aj odpojiť.
  • LEGO® kocky a dieliky sa nechávajú padať, zahrievajú sa, stláčajú, skrúcajú a analyzujú. Chcemesa tak uistiť, že všetky stavebnice pre deti spĺňajú tie najprísnejšie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..