Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 60279 Špeciálne hasičské zásahové vozidlo

Úžasné hasičské auto pre deti

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Špeciálne hasičské zásahové vozidlo
SKU 60279
EAN 5702016912043
Kusy 87
Séria LEGO City
Cena LEGO 9,49 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Stavebnica hasičského auta je skvelým vstupom do vzrušujúceho sveta LEGO® City, v ktorom sa deti stanú hrdinami všedného dňa v hrách na realistické hasičské dobrodružstvá. Vhodné pre deti vo veku od 5 rokov.
  • Čo je v balení? Táto stavebnica hasičského zásahového vozidla (60279) zo série LEGO® City obsahuje hasičské auto s pluhom, hasičskou tryskou, horiace LEGO polená a minifigúrku hasiča so štýlovou helmou.
  • Nakláňaním auta naľavo a napravo môžu deti ovládať riadenie hasičského vozidla, pomocou predného pluhu môžu odsunúť LEGO® plamene z cesty a vystreľovaním vodných dielikov z trysky plamene zahasiť.
  • Táto hasičská LEGO® stavebnica je skvelým darčekom na každú príležitosť. Je dokonalou voľbou pre chlapcov a dievčatá vo veku nad 5 rokov a na jej postavenie stačia len základné zručnosti.
  • Po zostavení hasičské zásahové vozidlo meria vyše 6 cm na výšku, 10 cm na dĺžku a 5 cm na šírku.
  • Súčasťou sú LEGO® doplnky, ako sú megafón, požiarna helma a horiace polená.
  • Obsahuje tlačený návod a interaktívny návod Instructions PLUS, ktorý je súčasťou bezplatnej aplikácie LEGO® Building Instructions pre inteligentné zariadenia. Táto interaktívna príručka deťom pomôže stať sa skutočnými majstrami staviteľmi!
  • LEGO® City hasičské hračky obsahujú farebné budovy, skvelé vozidlá a zábavné postavičky, ktoré podnecujú detskú predstavivosť a hru na postavy pri vytváraní nekonečných dobrodružstiev v situáciách pripomínajúcich skutočný život.
  • Hľadáte kvalitnú hračku pre deti? Všetky LEGO® City dieliky spĺňajú prísne normy v hračkárskom odvetví, takže sú vždy kompatibilné a zakaždým sa ľahko spájajú a oddeľujú.
  • Keďže kladieme dôraz na bezpečnosť, LEGO® City kocky a dieliky nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme, aby sme mali istotu, že spĺňajú prísne globálne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..