Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Centrum mestečka 60292

Prmiov stavebnica centra LEGO mesteka pln zbavy!

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Centrum mestečka
SKU 60292
EAN 5702016912012
Kusy 790
Séria LEGO City
Cena LEGO 68,59 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Dajte deťom možnosť vžiť sa do seriálu LEGO City Adventures s touto prémiovou stavebnicou centra mestečka (60292) od LEGO City. Nájdu tam pizzeriu, recyklačnú stanicu, autoumyvárku, nabíjaciu stanicu na elektromobily, dódžó, park s autíčkom pre deti a zábavné minifigúrky postáv z LEGO City. Nechýbajú ani LEGO City cestné doštičky, vďaka ktorým môžu deti svoju stavebnicu prepojiť s inými súpravami a mesto rozšíriť celkom podľa vlastných predstáv!Skvelý darček pre deti od 6 rokovTáto stavebnica sa dodáva s jednoduchým tlačeným návodom a interaktívnym návodom Instructions PLUS, ktorý má úžasné nástroje na zobrazovanie modelu, vďaka ktorým sa deti stanú majstrami staviteľmi. Je súčasťou bezplatnej aplikácie LEGO Building Instructions pre smartfóny a tablety.Tvorivý svet LEGO CityStavebnice LEGO City sú zdrojom podmanivého herného zážitku plného prepracovaných budov, realistických vozidiel a zábavných postáv, ktoré podnecujú nápadité a neobmedzené hry založené na skutočnom živote.

  • Táto prémiová stavebnica centra mestečka zo série LEGO City (60292) obsahuje do detailov prepracované budovy, štýlové vozidlá a zábavné postavy zo seriálu LEGO City Adventures. Je odmenou pre deti vo veku od 6 rokov!
  • Obsahuje LEGO cestné doštičky a dieliky potrebné na to, aby si deti mohli postaviť pizzeriu, autoumyvárku, dódžó, park, recyklačnú stanicu, dodávku, elektromobil, motorku a bicykel. Nechýba ani 8 minifigúrok a figúrky bábätka a vodiaceho psa.
  • Táto LEGO stavebnica má mnoho realistických funkcií. Deti môžu do autoumývarky zaviesť vozidlá, ktoré vyčistia otáčajúce sa kefy, so žeriavom dodávky nazbierať koše na recykláciu a mnoho ďalšieho.
  • Táto stavebnica centra mestečka zo série LEGO City je pôsobivým darčekom na Vianoce, narodeniny alebo inú príležitosť pre fanúšikov seriálu LEGO City Adventures a deti, ktoré zbožňujú tvorivé hry.
  • Po zostavení táto stavebnica centra mestečka LEGO City meria vyše 24 cm na výšku, 41 cm na šírku a 44 cm do hĺbky.
  • Stavebnica sa dodáva s doplnkami, ako sú škatule a naberačka na pizzu. Nechýbajú ani LEGO cestné doštičky, pomocou ktorých môžu deti pripojiť ďalšie LEGO stavebnice a postaviť si vlastné mesto!
  • Obsahuje tlačený návod a interaktívny návod Instructions PLUS, ktorý je súčasťou bezplatnej aplikácie LEGO Building Instructions pre inteligentné zariadenia. Táto interaktívna príručka deťom pomôže stať sa skutočnými majstrami staviteľmi!
  • LEGO City súpravy s motívom mesta obsahujú farebné stavby, skvelé hračkárske vozidlá a zábavné postavičky. To všetko podnecuje u detí nápaditú hru na postavy a vymýšľanie si nekonečných dobrodružných príbehov v realistickom prostredí.
  • Všetky LEGO kocky a dieliky vyrábame v súlade s prísnymi normami v oblasti kvality s cieľom zaistiť, aby boli konzistentné, kompatibilné a zábavné – robíme to tak už od roku 1958.
  • LEGO City stavebnice dôkladne testujeme s cieľom zaistiť, aby každý set spĺňal prísne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..