Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 71362 Útok piraňovej rastlinky – rozšírujúci set

Zábavný rozširujúci set s Bob-ombom a Koopom Troopom!

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Útok piraňovej rastlinky – rozšírujúci set
SKU 71362
EAN 5702016618419
Kusy 468
Séria LEGO Super Mario
Cena LEGO 49,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

 • Deti môžu vďaka tomuto zábavou nabitému rozširujúcemu setu Útok piraňovej rastlinky (71362) pridať nový napínavý level k svojmu štartovaciemu setu Dobrodružstvo s Mariom zo série LEGO® Super Mario™.
 • Hráč musí za LEGO® Maria (figúrka nie je súčasťou balenia) rozhodnúť, ktorou cestou sa dostať ku akčnej kocke a otvoriť tak bránu pevnosti. Poraziť musí buď Bob-omba, Koopu Troopu, alebo piraňovú rastlinku.
 • Ak sa chce LEGO® Mario™ dostať k pevnosti a získať digitálne mince, musí buď preskočiť cez lávu, prekročiť vodu po nášľapných kameňoch, alebo sa nechať vrhnúť katapultom. Keď sa postaví nepriateľovi a porazí ho, reaguje rôznymi spôsobmi.
 • Táto 468-dielna kreatívna zberateľská LEGO® hračka je zábavným darčekom na narodeniny alebo Vianoce pre deti vo veku nad 8 rokov, ktoré už doma majú štartovací set Dobrodružstvo s Mariom (71360). Navyše je zdrojom inšpirácie pre vlastné jedinečné levely.
 • Tento modul zostavený v základnej formácii meria vyše 18,5 cm na výšku, 38 cm na šírku a 32 cm do hĺbky. Možno ho však všelijako prestavať a skombinovať so štartovacím setom či inými rozširujúcimi setmi.
 • K tomuto setu nie sú potrebné batérie. Ožíva v kombinácii s figúrkou LEGO® Maria zo štartovacieho setu.
 • Bezplatná aplikácia LEGO® Super Mario™ okrem množstva iných vecí ponúka aj návod na stavanie, inšpiráciu pre ešte zábavnejšie možnosti hry a bezpečné prostredie na zdieľanie nápadov. Zoznam kompatibilných zariadení Android a iOS nájdete na stránke LEGO.com/devicecheck.
 • Stavebnice série LEGO® Super Mario™ prinášajú obľúbenú postavičku celej rodiny do skutočného sveta. Vďaka modulárnemu systému si fanúšikovia môžu svoje levely rozširovať, meniť a neustále vytvárať neobmedzené výzvy, ktoré budú zdolávať sami alebo v súťaži proti kamarátom.
 • Na spájanie a oddeľovanie LEGO® kociek nie sú potrebné schopnosti Super Star! Spĺňajú tie najprísnejšie normy v odvetví, aby sa zaistilo ich ľahké a bezpečné spájanie, konzistentne pevné skladanie a ich kompatibilita.
 • LEGO® kocky a dieliky nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme. Chceme sa tak uistiť, že každý LEGO set spĺňa najprísnejšie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.
 • Stavebnica obsahuje digitálny návod na postavenie. Postup môžeš jednoducho sledovať vo svojom mobilnom zariadení, alebo si môžeš stiahnuť PDF súbor tlačového sprievodcu. Kliknutím na tlačidlo Návod na postavenie v spodnej časti tejto stránky si môžeš návod vyhľadať a stiahnuť.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..