Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 71364 Problémy v pevnosti Whompov – rozširujúci set

Skutočne úžasné rozšírenie s Whompom, Lava Bubble a mnohým ďalším!

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Problémy v pevnosti Whompov – rozširujúci set
SKU 71364
EAN 5702016618433
Kusy 133
Séria LEGO Super Mario
Cena LEGO 19,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

 • Deti môžu vďaka tomuto zábavou nabitému rozširujúcemu setu Problémy v pevnosti Whompov (71364) dodať svojmu štartovaciemu setu Dobrodružstvo s Mariom zo série LEGO® Super Mario™ nový akčný level.
 • Hráči si môžu postaviť vlastnú náročnú dráhu s kĺzacou plošinou, na ktorej musí LEGO® Mario™ udržať rovnováhu (figúrka nie je súčasťou balenia). Chýbať nesmú ani figúrky Whompa a Lava Bubble a P spínač, ktorý sa nachádza len v tomto sete.
 • Deti si určite zamilujú všelijaké reakcie LEGO® Maria na jeho nepriateľov. Keď porazí Whompa a aktivuje P spínač, môže prevádzať rôzne kúsky a získať tak kopec digitálnych mincí.
 • Táto 133-dielna kreatívna LEGO® hračka je zábavným darčekom na narodeniny alebo Vianoce pre deti vo veku nad 6 rokov, ktoré už doma majú štartovací set Dobrodružstvo s Mariom (71360). Navyše je zdrojom inšpirácie pre vlastné levely.
 • Set zostavený v základnej formácii meria vyše 8,5 cm na výšku, 22 cm na šírku a 16,5 cm do hĺbky. Možno ho však všelijako prestavať a skombinovať so štartovacím setom či inými rozširujúcimi setmi.
 • K tomuto setu nie sú potrebné žiadne batérie. Pridajte k nej figúrku LEGO® Maria zo štartovacieho setu a hra sa môže začať.
 • Návod na stavanie, parádne digitálne nástroje na zobrazovanie modelu a bezpečnú platformu na zdieľanie nápadov môžu deti nájsť v bezplatnej aplikácii LEGO® Super Mario™. Zoznam kompatibilných zariadení Android a iOS nájdete na stránke LEGO.com/devicecheck.
 • Zberateľské sety série LEGO® Super Mario™ prinášajú preslávenú postavičku do skutočného sveta. Fanúšikom umožňujú vytvárať a rozširovať vlastné neobmedzené levely či už v samostatnej hre, alebo spolu s kamarátmi.
 • Na spájanie a oddeľovanie LEGO® kociek stavitelia nepotrebujú schopnosti Super Star! Od roku 1958 spĺňajú tie najprísnejšie normy v odvetví s cieľom zaistiť konzistentnosť a dokonalé spájanie.
 • LEGO® kocky a dieliky dôsledne testujeme a analyzujeme. Chceme sa tak uistiť, že všetky LEGO hračky pre deti spĺňajú tie najprísnejšie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.
 • Stavebnica obsahuje digitálny návod na postavenie. Postup môžeš jednoducho sledovať vo svojom mobilnom zariadení, alebo si môžeš stiahnuť PDF súbor tlačového sprievodcu. Kliknutím na tlačidlo Návod na postavenie v spodnej časti tejto stránky si môžeš návod vyhľadať a stiahnuť.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..