Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Lakitu a svet obláčikov – rozširujúci set 71389

asn rozirujci set a sboj s Lakituom na obliku

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Lakitu a svet obláčikov – rozširujúci set
SKU 71389
EAN 5702016912616
Kusy 484
Séria LEGO Super Mario
Cena LEGO 27,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Obohaťte svet LEGO Super Maria o novú zábavnú výzvu vďaka tomuto rozširujúcemu setu – Lakitu a svet obláčikov (71389). Čaká na vás otočný obláčik, ktorý môže LEGO Mario alebo LEGO Luigi (figúrky nie sú súčasťou balenia) posúvať sem a tam, až Lakitu napokon z obláčika spadne. Tento set obsahuje figúrky Lakitua, Bullet Billa a Fuzzyho, ako aj časový blok, vďaka ktorému získate v tomto leveli čas navyše. (Poznámka: na interaktívnu hru potrebujete štartovací set 71360 alebo 71387.)

Hrajte spolu alebo proti sebe
Deti sa môžu hrať samy, prípadne môžu spolupracovať alebo súperiť s kamarátom, ktorý má vlastnú figúrku LEGO Maria alebo LEGO Luigiho. V bezplatnej aplikácii LEGO Super Mario potom nájdu návod na skladanie, kreatívne tipy a mnoho ďalšieho.

Nekonečné možnosti
Zberateľské stavebnice LEGO Super Mario prenášajú populárne postavy zo sveta Super Maria do skutočného sveta a navyše sú dokonalými darčekmi pre deti, ktoré rady udávajú trendy medzi kamarátmi. Štartovacie a rozširujúce sety dopĺňajú oblečky, s ktorými môžu fanúšikovia vytvárať vlastné unikátne levely.

  • Pridajte si do sveta LEGO Super Maria novú výzvu a získavajte digitálne mince vďaka tomuto rozširujúcemu setu Lakitu a svet obláčikov (71389).
  • Súčasťou sú aj LEGO figúrky troch ikonických nepriateľov zo série Super Mario – Lakitu, Bullet Bill a Fuzzy, ako aj časový blok, s ktorým môžu hráči získať čas navyše na prejdenie levelu.
  • Nechýba ani otočný obláčik, ktorým môže LEGO Mario alebo LEGO Luigi (figúrky nie sú súčasťou balenia) pohybovať pomocou posúvačov v spodnej časti.
  • Táto 484-dieliková stavebnica predstavuje parádny darček na narodeniny alebo na sviatky pre tvorivé deti vo veku od 7 rokov, ktoré už vlastnia jeden LEGO Super Mario štartovací set (71360 alebo 71387).
  • Skvele sa s ňou zahráte aj sami, prípadne sa cez Bluetooth spojte s kamarátovou figúrkou LEGO Maria alebo LEGO Luigiho (dodatočné figúrky nie sú súčasťou balenia) a získavajte bonusové mince za spoluprácu pri zábavnej hre vo dvojici.
  • Tento modul meria v základnej podobe vyše 15 cm na výšku, 35 cm na šírku a 27 cm do hĺbky, pričom sa dá prestavovať a rôzne kombinovať s inými LEGO Super Mario setmi.
  • V bezplatnej aplikácii LEGO Super Mario deti nájdu návody na skladanie a okrem iného aj bezpečnú platformu, na ktorej môžu zdieľať svoje nápady. Zoznam kompatibilných zariadení so systémom Android a iOS nájdete na adrese LEGO.com/devicecheck.
  • Zberateľské LEGO Super Mario sety prenášajú obľúbenú postavu do skutočného sveta. Okrem toho fanúšikom prinášajú nekonečné, zábavné a kreatívne možnosti na vytváranie a prestavovanie unikátnych herných levelov.
  • LEGO dieliky spĺňajú už od roku 1958 dôsledné normy v hračkárskom odvetví, takže sú vždy konzistentné, kompatibilné a dokonale pevne sa spájajú.
  • LEGO stavebnicové kocky testujeme na maximum, aby sme sa uistili, že spĺňajú dôsledné globálne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..