Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 71389 Lakitu a svet obláčikov – rozširujúci set

Úžasný rozširujúci set a súboj s Lakituom na obláčiku

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Lakitu a svet obláčikov – rozširujúci set
SKU 71389
Kusy 484
Séria LEGO Super Mario
Cena LEGO 39,99 €
Dátum vydania 1. augusta 2021
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Pridajte si do sveta LEGO® Super Maria novú výzvu a získavajte digitálne mince vďaka tomuto rozširujúcemu setu Lakitu a svet obláčikov (71389).
  • Súčasťou sú aj LEGO® figúrky troch ikonických nepriateľov zo série Super Mario™ – Lakitu, Bullet Bill a Fuzzy, ako aj časový blok, s ktorým môžu hráči získať čas navyše na prejdenie levelu.
  • Nechýba ani otočný obláčik, ktorým môže LEGO® Mario™ alebo LEGO® Luigi™ (figúrky nie sú súčasťou balenia) pohybovať pomocou posúvačov v spodnej časti.
  • Táto 484-dieliková stavebnica predstavuje parádny darček na narodeniny alebo na sviatky pre tvorivé deti vo veku od 7 rokov, ktoré už vlastnia jeden LEGO® Super Mario™ štartovací set (71360 alebo 71387).
  • Skvele sa s ňou zahráte aj sami, prípadne sa cez Bluetooth spojte s kamarátovou figúrkou LEGO® Maria alebo LEGO® Luigiho (dodatočné figúrky nie sú súčasťou balenia) a získavajte bonusové mince za spoluprácu pri zábavnej hre vo dvojici.
  • Tento modul meria v základnej podobe vyše 15 cm na výšku, 35 cm na šírku a 27 cm do hĺbky, pričom sa dá prestavovať a rôzne kombinovať s inými LEGO® Super Mario™ setmi.
  • V bezplatnej aplikácii LEGO® Super Mario™ deti nájdu návody na skladanie a okrem iného aj bezpečnú platformu, na ktorej môžu zdieľať svoje nápady. Zoznam kompatibilných zariadení so systémom Android a iOS nájdete na adrese LEGO.com/devicecheck.
  • Zberateľské LEGO® Super Mario™ sety prenášajú obľúbenú postavu do skutočného sveta. Okrem toho fanúšikom prinášajú nekonečné, zábavné a kreatívne možnosti na vytváranie a prestavovanie unikátnych herných levelov.
  • LEGO® dieliky spĺňajú už od roku 1958 dôsledné normy v hračkárskom odvetví, takže sú vždy konzistentné, kompatibilné a dokonale pevne sa spájajú.
  • LEGO® stavebnicové kocky testujeme na maximum, aby sme sa uistili, že spĺňajú dôsledné globálne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..