Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 71369 Boj v Bowserovom hrade – rozšírujúci set

Rozširujúci set s vratkým mostom a bojom proti nepriateľskému Bowserovi!

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Boj v Bowserovom hrade – rozšírujúci set
SKU 71369
EAN 5702016618488
Kusy 1010
Séria LEGO Super Mario
Cena LEGO 99,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

 • Hráči musia v tomto akčnom rozširujúcom sete Boj v Bowserovom hrade (71369), ktorý možno pridať k štartovaciemu setu zo série LEGO® Super Mario™, poraziť svojich nepriateľov vo výzvach plných prevracania, trasenia a udržiavania rovnováhy.
 • Tento LEGO® Super Mario™ set obsahuje figúrky Bowsera, Dry Bonesa, Booa a Lava Bubble. Nechýbajú ani hradné veže s otočnými a vratkými plošinami, blok s otáznikom a časový blok, ako aj mnoho ďalších prvkov, s ktorými je napínavá hra istá.
 • Deti si súboje proti hlavnému nepriateľovi Bowserovi určite zamilujú! S LEGO® Mariom (figúrka nie je súčasťou balenia) môžu stúpať na plutvy a zdvihnúť tak Bowserove ruky, skákať na časový blok a blok s otáznikom a triasť mostom, až kým nespadne.
 • Táto 1 010-dielna LEGO® hračka je úžasným darčekom na narodeniny alebo Vianoce pre deti vo veku nad 8 rokov, ktoré už doma majú štartovací set Dobrodružstvo s Mariom (71360). Navyše je zdrojom inšpirácie pre vlastné jedinečné levely.
 • Set zostavený v základnej formácii meria vyše 23 cm na výšku, 47 cm na šírku a 34 cm do hĺbky. Možno ho však všelijako prestavať a skombinovať so štartovacím setom či inými rozširujúcimi setmi zo série LEGO® Super Mario™.
 • K tomuto setu nie sú potrebné žiadne batérie. Pridajte k nemu figúrku LEGO® Maria zo štartovacieho setu a hra sa môže ihneď začať.
 • Návod na stavanie, digitálne nástroje na zobrazovanie modelu a bezpečnú platformu na zdieľanie nápadov môžu deti nájsť v intuitívnej bezplatnej aplikácii LEGO® Super Mario™. Zoznam kompatibilných zariadení Android a iOS nájdete na stránke LEGO.com/devicecheck.
 • Zberateľské sety zo série LEGO® Super Mario™ privádzajú obľúbenú postavičku celej rodiny do skutočného sveta a fanúšikom umožňujú rôznymi spôsobmi vytvárať, rozširovať a prispôsobiť si vlastné herné výzvy, v ktorých budú súťažiť s kamarátmi.
 • Už od roku 1958 spĺňajú LEGO® kocky najvyššie normy v hračkárskom odvetví. Vďaka tomu sa stále ľahko a pevne spájajú a stavitelia nepotrebujú na ich spájanie a oddeľovanie schopnosti Super Star.
 • LEGO® kocky a dieliky nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme. Chceme vás tak uistiť, že tento jedinečný set spĺňa najprísnejšie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.
 • Stavebnica obsahuje digitálny návod na postavenie. Postup môžeš jednoducho sledovať vo svojom mobilnom zariadení, alebo si môžeš stiahnuť PDF súbor tlačového sprievodcu. Kliknutím na tlačidlo Návod na postavenie v spodnej časti tejto stránky si môžeš návod vyhľadať a stiahnuť.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..