Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 71380 Set pre tvorcov – majstrovské dobrodružstvo

Inšpiratívny set na stavanie nových LEGO Super Mario levelov

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Set pre tvorcov – majstrovské dobrodružstvo
SKU 71380
EAN 5702016912456
Kusy 366
Séria LEGO Super Mario
Cena LEGO 61,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Zahŕňa LEGO® figúrky 4 kultových nepriateľov Super Maria. Je tu Larry a Goomba, Bob-omb a Koopa Paratroopa a všetci rozširujú možnosti hry.
  • Obsahuje špeciálny prístroj a ďalšie dieliky na tvorbu vlastných odmien, čo dáva hráčom do rúk ešte viac herných možností. Okrem toho obsahuje špeciálnu rúru, ktorá umožňuje hrať extrakrátke dráhy s dĺžkou len 30 sekúnd.
  • Model obsahuje posuvnú plošinu a kopec LEGO® prvkov na stavbu nových výziev a spúšťanie rôznych reakcií figúrky LEGO® Maria (figúrka nie je súčasťou sady).
  • Táto 366-dielna LEGO® stavebnica je zábavným darčekom na narodeniny alebo sviatky pre tvorivé deti vo veku od 6 rokov a zároveň doplnkom k štartovaciemu setu Dobrodružstvo s Mariom (71360), ktorý je potrebný na interaktívnu hru.
  • Bezplatná aplikácia LEGO® Super Mario™ obsahuje stavebné pokyny, inšpiráciu na tvorivú stavbu a hru a viac. Zoznam kompatibilných zariadení s Androidom a iOS nájdete na LEGO.com/devicecheck.
  • Zberateľské sety zo série LEGO® Super Mario™ privádzajú obľúbenú postavičku celej rodiny do skutočného sveta a umožňujú neobmedzene rozširovať, pretvárať a prispôsobiť si vlastné jedinečné dráhy pre hru samostatne alebo s kamarátmi.
  • LEGO® kocky spĺňajú prísne normy v odvetví, aby sa zabezpečilo, že do seba vždy jednoducho a bezpečne zapadajú.
  • LEGO® dieliky nechávame spadnúť, dôkladne ich ohrievame, stláčame, skrúcame a analyzujeme, aby sme mali istotu, že spĺňajú prísne globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..