Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 71700 Bugina do džungle

Stavebnica so zábavnou hračkárskou buginou a minifigúrkou Lloyda je zárukou pretekárskej akcie

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Bugina do džungle
SKU 71700
Kusy 127
Séria LEGO NINJAGO
Cena LEGO 9,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Stavebnica LEGO® NINJAGO® Legacy s buginou do džungle a akčnou figúrkou nindžu Lloyda zo 4. série televízneho seriálu. Deti, ktoré milujú nindža modely, sa môžu tešiť na hodiny nezávislej hry alebo sa zahrať spolu s kamarátmi.
  • Táto stavebnica pre deti obsahuje hračkársku buginu s veľkými, gumenými pneumatikami na preteky a minifigúrku nindža bojovníka Lloyda so zlatým mečom. Deťom poskytuje všetko, čo potrebujú na vytváranie scén z Turnaja živlov.
  • Táto nindža hračka je moderná, nová verzia buginy do džungle zo seriálu NINJAGO® Majstri spindžitsu so skvelým podvozkom, ktorý môžu deti zatlačiť nadol a sledovať, ako vyskočí. Deti môžu organizovať preteky alebo model vystaviť u seba v izbe.
  • Táto 127-dielna špičková hračka predstavuje odmeňujúcu staviteľskú výzvu pre chlapcov a dievčatá vo veku od siedmich rokov a poslúži ako výborný darček. Táto nindža stavebnica navedie na tvorivú hru deti, ktoré zbožňujú tím mladých nindžov.
  • Táto nindža stavebnica zo sveta LEGO® NINJAGO® amininindžovia majú tú správnu veľkosť na hru doma alebo kdekoľvek na cestách. Bugina má rozmery 7 cm na výšku, 14 cm na dĺžku a 8 cm na šírku.
  • S touto nindža hračkou môžete zabudnúť na čas strávený hľadaním batérií! Žiadne totiž nepotrebujete. Na skvelú zábavu s touto stavebnicou postačí aktívna predstavivosť detí.
  • Tlačený návod je skvelá vec, spoločnosť LEGO® však ponúka aj digitálny návod Instructions PLUS v bezplatnej aplikácii LEGO Life s funkciami ovládania zobrazenia, ktoré pomôžu deťom vytvárať špičkové hračky.
  • Zberateľské akčné hračky a minifigúrky LEGO® NINJAGO® otvárajú deťom dvere do vzrušujúceho sveta fantazijnej akcie a umožňujú im vytvárať príbehy s ich obľúbenými nindžami.
  • LEGO® kocky spĺňajú tie najprísnejšie normy v odvetví už viac než 60 rokov, vďaka čomu sú vždy konzistentné, kompatibilné a vždy sa ľahko oddeľujú, či už na Zemi alebo v meste NINJAGO®.
  • Tieto LEGO® kocky a dieliky neúprosne testujeme a spĺňajú tie najprísnejšie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality. S LEGO stavebnicami môžete mať pokojnú myseľ.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..