Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 71704 Kaiov letún

Úžasná stavebnica s Kaiovou hračkárskou stíhačkou pre vzrušujúcu hru na postavy!

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Kaiov letún
SKU 71704
EAN 5702016616903
Kusy 513
Séria LEGO NINJAGO
Cena LEGO 39,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

 • Súprava zo série LEGO® NINJAGO® Legacy s Kaiovou bojovou stíhačkou, ako aj akčnými figúrkami 2 nindžov a 2 nindroidských bojovníkov z 3. série televízneho seriálu. Deti, ktoré milujú nindža hračky, sa môžu tešiť na hodiny tvorivej hry alebo sa zahrať spolu s kamarátmi.
 • Štýlová stavebnica obsahuje nindžovskú stíhačku a tiež akčné figúrky 2 nindžov a 2 nindroidských bojovníkov aj s ich nindroidským vystreľovačom. Deti majú všetko, čo potrebujú na mnohoraké stvárnenie akcií z NINJAGO® televízneho seriálu Ninjago – Nindžova cesta.
 • Moderná aktualizovaná verzia Kaiovej stíhačky zo seriálu Ninjago – Nindžova cesta. Obsahuje sklopné krídla, nastaviteľný kokpit a dva pružinové vystreľovače. Deti môžu mať stavebnicu vystavenú vo svojej izbe a pri tom si vymýšľať dej veľkolepých súbojov.
 • Táto 513-dielna súprava zo série NINJAGO® Legacy prináša chlapcom a dievčatám vo veku od 8 rokov zábavnú výzvu na stavanie. Môže byť vzrušujúcim narodeninovým alebo vianočným darčekom. Táto súprava s nindža bojovníkmi podnecuje u fanúšikov NINJAGO sveta hodiny tvorivej hry.
 • Táto súprava zo série LEGO® NINJAGO® Legacy má ideálnu veľkosť, vďaka ktorej si ju deti môžu vychutnávať doma či na cestách.
 • Hračkárska stíhačka meria vyše 13 cm na výšku, 34 cm na dĺžku a 43 cm na šírku.
 • Táto vzrušujúca stavebnica si nevyžaduje žiadne batérie – malí nindžovia musia len popustiť uzdu svojim predstavám, kým vstúpia do sveta dobrodružstiev s kockami v štýle NINJAGO®.
 • Deti sa nemusia báť, čo budú robiť s 513 dielmi – súprava s nindža bojovníkmi obsahuje aj jednoduchý návod, ktorý im pomôže pri stavaní.
 • Zábavné hračky a zostaviteľné figúrky v sérii LEGO® NINJAGO® otvárajú deťom dvere do vzrušujúceho sveta fantazijnej akcie a umožňujú im vytvárať príbehy s ich obľúbenými nindžami.
 • LEGO® stavebnicové kocky spĺňajú tie najprísnejšie normy v odvetví už viac než 60 rokov, vďaka čomu sú vždy konzistentné, kompatibilné a vždy sa ľahko oddeľujú, či už na našej planéte, alebo v meste NINJAGO®.
 • Tieto LEGO® kocky a dieliky neúprosne testujeme. Spĺňajú tie najprísnejšie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality. S LEGO stavebnicami budete mať vždy pokojnú myseľ.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..