Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 71710 Vytunené nindža fáro

Úžasné nindža autíčko a štyri minifigúrky pre NINJAGO akciu!

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Vytunené nindža fáro
SKU 71710
EAN 5702016616965
Kusy 419
Séria LEGO NINJAGO
Cena LEGO 39,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Úžasné LEGO® NINJAGO® Vytunené nindža fáro, ktoré sa mení na lietajúce hračkárske auto. Vďaka tomu je to ideálny narodeninový darček pre deti, ktoré milujú stavať NINJAGO autá a hrať sa na postavy vo vlastných príbehoch s hrdinskými mininindžami.
  • Táto stavebnica obsahuje vytunené nindža fáro a 4 minifigúrky: NINJAGO® Kaia, Scott a dvaja vojaci s červenými priezormi. Deti budú s nadšením utekať z reálneho sveta, aby sa hrali na bojové scény o kľúčovú katanu s týmto rýchlym autom.
  • Toto úžasné autíčko pre deti otvára staviteľom svet možností, keďže dokáže vysunúť krídla a premeniť sa na lietadlo. Všetky štyri zostaviteľné figúrky majú prvky zo zdravím, ktoré ukazujú ich zostávajúce životy.
  • Táto 419-dielna nindža súprava je zábavná stavebnica pre deti vo veku od 8 rokov a predstavuje skvelý narodeninový darček pre deti. Novinka na január 2020: táto špičková hračka zaručuje hodiny pretekárskej hry a hodiny zábavy pre malých nindžov.
  • Toto LEGO® NINJAGO® rýchle pretekárske autosa dokonale hodí na hru doma, prípadne ho môžete šupnúť do batoha a postarať sa tak o zábavu na cestách. Vytunené nindža fáro má rozmery 6 cm na výšku, 33 cm na dĺžku a 11 cm na šírku.
  • Táto pretekárska stavebnica nevyžaduje batérie. Je pripravená na vzrušujúcu fantazijnú zábavu vo svete NINJAGO® hneď po zostavení, takže nikdy nebudete musieť zachádzať na čerpaciu stanicu.
  • Dokonalý LEGO® darček pre malého staviteľa. Kocky a zostaviteľné figúrky dopĺňa jednoduchý návod, s ktorým toto LEGO pretekárske auto rýchlo pripravíte na akciu.
  • Stavebnice LEGO® NINJAGO® pre deti stimulujú ich tvorivosť a umožňujú im vstúpiť do vzrušujúceho sveta dobrodružstiev, kde môžu spojiť sily so svojimi obľúbenými nindža hrdinami a zažívať s nimi nekonečné dobrodružstvá pri súbojoch so silami zla.
  • LEGO® kocky použité v tomto autíčku spĺňajú tie najprísnejšie normy v odvetví už viac než 60 rokov, vďaka čomu sú vždy konzistentné, kompatibilné a vždy sa ľahko oddeľujú.
  • LEGO® kocky použité v tomto rýchlom autíčku neúprosne testujeme a spĺňajú tie najprísnejšie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality. Keď si vyberiete LEGO® stavebnicu ako darček pre svoje deti, máte istotu, že ste v bezpečných rukách.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..