Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 71712 Chrám cisára bláznovstva

Úžasný model chrámu a šesť minifigúrok pre NINJAGO akciu!

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Chrám cisára bláznovstva
SKU 71712
EAN 5702016616989
Kusy 810
Séria LEGO NINJAGO
Cena LEGO 79,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Neuveriteľná LEGO® NINJAGO® stavebnica chrámu so vzrušujúcimi pascami a prvkami, ako aj šiestimi minifigúrkami z hry Prime Empire. Poslúži ako ideálny darček pre deti, ktoré milujú hru s príbehmi a postavami hrdinských nindžov.
  • Táto stavebnica obsahuje NINJAGO® chrám a šesť minifigúrok vrátane digitálnych verzií Jaya, Lloyda a Colea a zloduchov Unagamiho, vojaka s červeným priezorom a Sushimiho zo sveta NINJAGO. Deti naplno zapnú svoju tvorivosť a pustia sa do bojov.
  • Tento úžasne detailný model chrámu ponúka hodiny vzrušujúcej zábavy pre deti. Môžu sa pokúsiť vyhnúť sa všetkým pasciam a hrôzostrašnému Sushimimu a následne použiť tri kľúčové katany na odhalenie Unagamiho trónu na vrchole chrámu.
  • Tento 810-dielny model chrámu zaručuje odmeňujúci zážitok zo stavania pre deti a chlapcov vo veku od deviatich rokov a poslúži ako skvelý narodeninový, vianočný darček alebo LEGO darček pri akejkoľvek príležitosti.
  • Novinka na január 2020: táto dobrodružná hračka má tú správnu veľkosť na hru doma alebo hrdé vystavenie, napríklad na polici v detskej izbe. Cisársky chrám meria 38 cm na výšku, 22 cm na dĺžku a 28 cm na šírku.
  • Táto nindža stavebnica nevyžaduje batérie. Je pripravená na samostatnú hru alebo zábavu s kamarátmi ihneď po zostavení. Akcia s týmito dobrodružnými hračkami sa nemusí zastaviť ani na sekundu.
  • Táto nindža stavebnica predstavuje ideálnu staviteľskú úlohu pre deti, ktoré môžu pomocou jednoduchého návodu zložiť z kociek túto úžasnú akčnú hračku.
  • Modelové stavebnice LEGO® NINJAGO® pre deti stimulujú ich tvorivosť a umožňujú im uniknúť do vzrušujúceho sveta dobrodružstiev, kde môžu spojiť sily so svojimi obľúbenými nindža hrdinami a zažívať s nimi nekonečné zábavné a vzrušujúce súboje.
  • LEGO® kocky použité v tejto stavebnici spĺňajú tie najprísnejšie normy v odvetví už viac než 60 rokov, vďaka čomu sú vždy konzistentné, kompatibilné a vždy sa ľahko oddeľujú. Neporazí ich dokonca ani Unagami!
  • LEGO® kocky použité v tejto akčnej hračke neúprosne testujeme a spĺňajú tie najprísnejšie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality. Keď vyberiete LEGO hračku ako dar pre svoje deti, máte istotu, že ste v bezpečných rukách.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..