Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 71719 Zaneov nindžorožec

Štýlová nindžovská súprava so 4 minifigúrkami a nindžorožcom

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Zaneov nindžorožec
SKU 71719
EAN 5702016617047
Kusy 616
Séria LEGO NINJAGO
Cena LEGO 49,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Úžasná súprava LEGO® NINJAGO® (71719) Zaneov nindžorožec. Táto stavebnica je dokonalá pre malých milovníkov NINJAGO stolných hier a strhujúcich príbehov so zostaviteľnými nindža figúrkami.
  • Táto nindža súprava obsahuje figúrky hrdinov Zanea a Colea a ich nindžorožca, ktorí bojujú proti Gecklom, Ginklovi a Gleckovi, v strhujúcich bitkách. Súčasťou je aj vrhač kociek do NINJAGO stolnej hry.
  • Novinka júna 2020, Zane a jeho nindžorožec zo série NINJAGO®, obsahuje 4 minifigúrky a nindžorožca, s ktorými sa deti môžu zahrať na scénky v tajomnej jaskyni Shintaro. Okrem toho môžu deti minifigúrky využiť v úžasnej LEGO® NINJAGO stolnej hre.
  • Táto 616-dielna LEGO® stolná hra ponúka napĺňajúci zážitok zo stavania pre chlapcov i dievčatá vo veku nad 8 rokov a je skvelým LEGO darčekom na narodeniny či inú príležitosť. Táto akčná hračka je zdrojom inšpirácie pre samostatné i skupinové hry plné fantastických nápadov.
  • Má skvelé rozmery na hry doma i na cestách. Figúrka LEGO® NINJAGO® nindžorožca meria vyše 18 cm na výšku, 26 cm na dĺžku a 7 cm na šírku.
  • Táto LEGO® NINJAGO® stolná hra nevyžaduje batérie. Po vybalení sa môžete rovno pustiť do hry. Tieto stredoveké nindža hračky poháňa len detská tvorivosť, takže zábava sa nikdy nekončí.
  • Toto je dokonalá a zábavná hračka vhodná ako darček malému staviteľovi LEGO® kociek. K stavebnici a figúrkam sa dodáva zrozumiteľný návod, aby sa deti mohli pustiť do akcie čo najskôr.
  • Zábavné hračky zo série LEGO® NINJAGO® deťom umožňujú uniknúť do strhujúceho sveta fantastickej akcie, kde ich obľúbení nindžovia stoja zoči-voči zloduchom. Ideálna inšpirácia pre tvorivé hry!
  • LEGO® kocky spĺňajú tie najprísnejšie normy v odvetví už od roku 1958, vďaka čomu sú vždy konzistentné, kompatibilné a vždy sa ľahko oddeľujú.
  • Tieto LEGO® kocky a dieliky dôkladne testujeme. Spĺňajú tie najprísnejšie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality. Model je tak natoľko pevný, že ho nezničí ani nindžrožec!

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..