Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Turnaj živlov 71735

Vekolep stavebnica chrmu zo sveta LEGO NINJAGO

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Turnaj živlov
SKU 71735
EAN 5702016888744
Kusy 283
Séria LEGO NINJAGO
Cena LEGO 27,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Doprajte deťom možnosť predvádzať fantastické súboje zo štvrtej série televízneho seriálu LEGO NINJAGO s touto stavebnicou Turnaj živlov (71735). Prepracovaný chrám má bojovú platformu, platformu s rotujúcou zbraňou, spinnerovú zbraň a zbierku nefritových čepelí.

Dokonalá nindža súprava, ktorá navedie na nápaditú hru na postavy
Obsahuje sedem minifigúrok: nindžov Kaia, Jaya a Lloyda (zberateľská verzia), majstrov živlov Boloboa, Jacoba a Gravisa a zloducha Eyezora. S týmto obsadením ponúka deťom nekonečné možnosti na súboje a tréning. Zberateľská verzia postavičky Lloyda (novinka na január 2021) je špeciálna zlatá zberateľská figúrka so stojanom, ktorou chceme osláviť 10 rokov stavebníc NINJAGO.

Top nápady na darčeky pre tvorivé deti
Bojové hračky zo série LEGO NINJAGO umožňujú deťom uniknúť do sveta fantazijnej akcie, kde sa môžu naučiť dôležité zručnosti, ktoré sa im zídu v živote, a spojiť sily so svojimi hrdinami v súbojoch proti zloduchom, pretože majú k dispozícii úžasnú kolekciu nindža hračiek vrátane drakov, robotov a chrámov.

  • Vynovená stavebnica LEGO NINJAGO Turnaj živlov (71735) obsahuje podrobný a interaktívny chrám, kde si deti môžu precvičovať svoje nindža schopnosti a predvádzať úžasné súboje.
  • Táto nindža stavebnica je nabitá siedmimi minifigúrkami: nindžami Jayom, Kaiom a zberateľskou verziou LLoyda, majstrami živlov Bolobom, Gravisom a Jacobom a zloduchom Eyezorom zo štvrtej série televízneho seriálu.
  • Chrám nindžov obsahuje bojovú platformu na napínavé duely, platformu s rotujúcou zbraňou a otočnú zbraň, kde si môžu hrdinovia precvičovať svoje nindža zručnosti. Zabudnúť nesmieme ani na kolekciu nefritových čepelí, ktoré poslúžia ako ceny.
  • Stavebnica obsahuje zlatú zberateľskú minifigúrku Lloyda s malým stojanom, ktorou oslavujeme 10. výročie série NINJAGO.
  • Nepremeškajte ďalšie špeciálne zberateľské zlaté minifigúrky v ďalších NINJAGO stavebniciach: Strelec balvanov (71736), Kaiovo červené superauto (71737) a Zaneova bitka s titanskými robotmi (71738).
  • Táto 283-dielna bojová stavebnica so zberateľskými figúrkami ponúka zábavné stavanie pre deti vo veku od šiestich rokov a poslúži ako skvelý darček pre chlapca alebo dievča, ktorí zbožňujú NINJAGO.
  • Chrám nindžov meria viac než 17 cm na výšku, 16 cm na šírku a 24 cm do hĺbky a predstavuje prenosnú stavebnicu na hru doma alebo na cestách.
  • LEGO NINJAGO ponúka úžasnú kolekciu cool hračiek pre deti, s ktorou zažijú hodiny nápaditej zábavy a zároveň sa naučia dôležité zručnosti, ktoré sa im zídu v živote, a vydajú sa na dobrodružstvá so svojimi hrdinskými nindžami.
  • Už viac ako šesť desaťročí sa LEGO kocky vyrábajú z tých najkvalitnejších materiálov, aby ich bolo možné opakovane dobre oddeliť. Nepotrebujete na to zručnosti nindžov!
  • LEGO kocky spĺňajú tie najvyššie bezpečnostné normy na svete, vďaka čomu sú vaše deti s LEGO stavebnicami v bezpečí.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..