Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 71721 Drak Čarodejníka lebiek

Interaktívna stavebnica s LEGO drakom a 6 minifigúrkami!

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Drak Čarodejníka lebiek
SKU 71721
EAN 5702016617061
Kusy 1016
Séria LEGO NINJAGO
Cena LEGO 79,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Súprava LEGO® NINJAGO® (71721) Drak Čarodejníka lebiek so 6 minifigúrkami na bojové scény z televízneho seriálu NINJAGO. Ideálny darček pre fanúšikov, ktorí si túžia vymýšľať príbehy a pomáhať nindžov v LEGO stolnej hre.
  • Detailná nindža súprava s NINJAGO® drakom a 6 minifigúrkami: hrdinami Jayom a Kaiom, hrdinkou Nyou, Čarodejníkom lebiek a 2 prebudenými bojovníkmi. Na deti čakajú dobrodružné hry na postavy a úžasná stolná hra.
  • LEGO® drak má pohyblivé nohy, krídla a chvost a zo svojich dvoch vystreľovačov dokáže zhadzovať kosti a pavúky. Figúrky nindžov možno použiť aj v stolnej hre, ktorej cieľom je uniknúť z jaskyne Shintaro.
  • Táto 1 016-dielna stavebnica draka chlapcom a dievčatám vo veku nad 9 rokov dáva možnosť vrhnúť sa do zábavného stavebného projektu. Fanúšikovia série NINJAGO® sa tejto súprave určite potešia na narodeniny či inú príležitosť.
  • Táto stavebnica draka, ktorá je novinkou júna 2020, má ideálnu veľkosť na hry doma i na cestách. Akčné hry sa tak nikdy neskončia! Táto zábavná bojová hračka draka meria vyše 31 cm na výšku, 38 cm na dĺžku a 53 cm na šírku.
  • Na LEGO® NINJAGO® stolnú hru a figúrky bojovníkov nie sú potrebné žiadne batérie. Akčná hra sa tak môže začať hneď po zostavení a nikdy sa neskončí!
  • Kocky a prvky tejto súpravy sa dodávajú s jednoduchým návodom, takže NINJAGO® drak bude na tvorivé hry pre vášho malého staviteľa pripravený raz-dva!
  • LEGO® NINJAGO® súpravy s nindža bojovníkmi deťom umožňujú uniknúť do podmanivého sveta dračích dobrodružstiev, v ktorom spoja sily s nindžami v akčných misiách.
  • LEGO® kocky použité v tejto stavebnici draka spĺňajú tie najprísnejšie normy v odvetví už viac než 60 rokov, vďaka čomu sú vždy konzistentné, kompatibilné a vždy sa ľahko oddeľujú.
  • LEGO® kocky použité v tejto nindža súprave neúprosne testujeme a spĺňajú tie najprísnejšie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality. Zábavné LEGO hračky sú zárukou kvality.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..