Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Nindžovské pretekárske auto 71752

Fantastick NINJAGO auto a ponorka v jednom

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Nindžovské pretekárske auto
SKU 71752
EAN 5702016912302
Kusy 356
Séria LEGO NINJAGO
Cena LEGO 38,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Deti si môžu s týmto univerzálnym nindža autom (71752) pripomenúť akčné scény zo seriálu LEGO NINJAGO: Seabound. Toto vozidlo typu 2 v 1 sa dá prestavať buď na auto alebo na ponorku, pričom obsahuje aj samostatný dron, 2 vystreľovače projektilov a otváraciu kabínu.

Unikátne hračky na podporu tvorivého stavania
Táto nindžovská stavebnica obsahuje 4 minifigúrky: potápača Jaya a potápača Colea v potápačských oblekoch a s plutvami, a k tomu ešte 2 strážcov Maaray s úžasnými zbraňami. Deti môžu inscenovať vlastné vymyslené súboje na súši alebo pod morskou hladinou a rozhodnúť tak o tom, kto získa vlnový amulet (ktorý je taktiež súčasťou balenia).

Úžasné hračky pre fanúšikov nindžov
Stavebnice zo série NINJAGO prenesú deti do zábavného sveta plného fantázie, v ktorom môžu objavovať pozitívne hodnoty hrdinských nindžov a bojovať proti zloduchom. V tomto bohatom svete sa môžu zabaviť s úžasnou zbierkou hračiek, ako sú draky, autá či roboty.

  • LEGO NINJAGO Univerzálne nindža auto (71752) je úchvatný model typu 2 v 1, ktorý sa dá prestavať buď na auto, alebo na ponorku s nekonečnými možnosťami na vzrušujúce hry pre deti.
  • Tento nindžovský model obsahuje 4 minifigúrky: potápačov Jaya a Colea aj s plutvami, ktorí bojujú proti 2 strážcom Maaray o vlnový amulet, ktorý je súčasťou stavebnice.
  • Obojživelné auto so samostatným dronom, otváracou kabínou na minifigúrky a 2 vystreľovačmi projektilov, s ktorými môžu deti s bohatou fantáziou stráviť dlhé hodiny zábavy.
  • Táto nindžovská stavebnica predstavuje obohacujúcu staviteľskú výzvu pre deti vo veku od 8 rokov a zároveň unikátnu hračku, ktorou zaručene ohúria všetkých kamarátov.
  • Nindžovské auto meria vyše 7 cm na výšku, 27 cm na dĺžku a 12 cm na šírku. To sú dokonalé rozmery na hranie doma alebo na návšteve u kamaráta.
  • Nenechajte si ujsť ani ďalšie NINJAGO stavebnice inšpirované obľúbeným seriálom, medzi ktorými nechýba Lloydov vodný robot (71750), Chrám nekonečného mora (71755) a Vodný drak (71754).
  • Stavebnice zo série LEGO NINJAGO umožňujú deťom oddýchnuť si od obrazoviek, zažívať zábavné dobrodružstvá a spoznávať nindžovské hodnoty ako odvaha alebo rodina.
  • Už viac ako šesť desaťročí sa LEGO kocky vyrábajú z vysokokvalitných materiálov, aby ich bolo možné dobre oddeliť a spojiť – nepotrebujete na to nindžovské schopnosti ani silu!
  • LEGO stavebnicové kocky spĺňajú dôsledné bezpečnostné normy, takže sa o deti nemusíte obávať – sú v dobrých rukách.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..