Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 75242 Sthaka TIE Black Ace

Vstp do sveta Griffa Hallorana a jeho sthaky TIE Black Ace z obbenho TV serilu Star Wars: Odboj!

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Sthaka TIE Black Ace
SKU 75242
EAN 5702016370690
Kusy 396
Séria LEGO Star Wars
Cena LEGO 54,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Umožnite deťom stavať a hrať sa s touto úžasnou stavebnicou 75242 Stíhačka TIE Black Ace od LEGO Star Wars z obľúbeného TV seriálu Star Wars: Odboj. Táto detailná vesmírna loď zo Star Wars obsahuje otvárateľný kokpit na umiestnenie úžasného pilota Griffa Hallorana, 2 odpružené vystreľovače na koncoch krídel a odnímateľný panel v zadnej časti na uloženie náhradnej strely. Táto zábavná stavebnica obsahuje 2 LEGO Star Wars minifigúrky a LEGO postavičku droida.

  • Táto stavebnica od LEGO Star Wars obsahuje 2 minifigúrky: Griffa Hallorana a Poe Damerona, ako aj LEGO postavičku droida BB-8.
  • Model stíhačky TIE od LEGO Star Wars obsahuje otvárateľný kokpit pre minifigúrku, odpružené vystreľovače na koncoch krídel, ako aj otvárateľný zadný držiak na uloženie náhradnej strely.
  • Obsahuje aj 2 blasterové zbrane.
  • Stavebnica TIE Interceptor pre deti meria vyše 8 cm na výšku, 36 cm na dĺžku a 21 cm na šírku.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..