Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 75284 Prepravná loď rytierov z Renu

Vesmírna loď rytierov z Renu do akčných bojov z filmu Star Wars

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Prepravná loď rytierov z Renu
SKU 75284
EAN 5702016617283
Kusy 595
Séria LEGO Star Wars
Cena LEGO 74,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Zahrajte sa na bitky z filmu Star Wars: Vzostup Skywalkera s touto úžasnou LEGO® stavebnicou prepravnej lode rytierov z Renu (75284) pre deti.
  • Súčasťou tejto stavebnice vesmírnej lode sú 3 minifigúrky zo série LEGO® Star Wars™, 2 rytieri z Renu s helmami a zbraňami (novinka augusta 2020) a Rey so svetelným mečom. Čaká tak na vás kopec zábavy, či už v samostatnej hre alebo s kamarátmi.
  • Pod hviezdnou loďou sú pripevnené skryté lyže, ktoré vytvárajú efekt vznášania. Loď má navyše otvory kokpitu pre LEGO® minifigúrky, priehradku, do ktorej možno posadiť Rey (ak sa vám ju podarí chytiť) a 2 pružinové vystreľovače pre veľa zábavných bojov.
  • Táto 595-dielna stavebnica ponúka zábavu a tvorivé napĺňajúce výzvy pre chlapcov i dievčatá vo veku nad 9 rokov a je skvelým darčekom na narodeniny, Vianoce alebo inú príležitosť pre deti i milovníkov Star Wars™ ságy.
  • Táto stavebnica vesmírnej lode zo ságy Star Wars™ meria vyše 8 cm na výšku, 29 cm na dĺžku a 17 cm na šírku. Fanúšikovia si vnej môžu zalietať aj vo videohre LEGO® Star Wars: The Skywalker Saga.
  • Táto zábavná stavebnica vesmírnej lode nevyžaduje batérie. Pozostáva len z LEGO® kociek a poháňa ju detská tvorivosť. Výsledkom tak sú nikdy nekončiace akčné hry na postavy zo sveta Star Wars™.
  • Kupujete túto štýlovú stavebnicu nepriateľskej stíhačky zo sveta Star Wars™ pre veľkého fanúšika Star Wars, ktorý je vo svete LEGO® stavebníc nováčikom? Žiadny problém. Obsahuje zrozumiteľný ilustrovaný návod, takže môžu stavať sistotou Jediho!
  • Stavebnice série LEGO® Star Wars™ predstavujú pre deti (a dospelých fanúšikov) fantastickú príležitosť znova vdýchnuť život scénam z tejto ságy alebo jednoducho vytvárať vlastné tvorivé príbehy a vystavovať zberateľské stavebné modely.
  • Na spájanie a rozpájanie LEGO® dielikov nepotrebujete Silu! Od roku 1958 spĺňajú tie najprísnejšie normy v odvetví s cieľom zaistiť, že do seba vždy a bez námahy zapadnú.
  • LEGO® kocky a dieliky testujeme na maximum, aby ste si mohli byť istí, že táto súprava inšpirovaná filmom Star Wars: Vzostup Skywalkera spĺňa najvyššie normy v oblasti kvality a bezpečnosti na planéte Zem, ako aj v ďalekých galaxiách!

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..